Seeky

Sme partnerom roka 2022 v oblasti digitálneho pracovného priestoru spoločnosti VMware!

Dátum vydania

8. 6. 2023

Zaujíma vás opísaná téma?

kontaktujte nás
Sme partnerom roka 2022 v oblasti digitálneho pracovného priestoru spoločnosti VMware!

Získali sme ocenenie Partner roka v kategórii Digitálny pracovný priestor.

Čo to pre nás znamená?

Odmenu za všetky projekty dokončené pomocou Workspace ONE / AirWatch

Odmenu za nepretržitú starostlivosť o zákazníka

Odmenu za hodiny strávené vzdelávaním

Oceneniu za to, že svoju prácu robíme dobre a že si nás náš partner váži

A predovšetkým motiváciu pre budúce projekty!

Čo prináša firmám digitálny pracovný priestor?

1. Možnosť pracovať kedykoľvek a kdekoľvek. Zamestnanci si prispôsobujú svoj pracovný deň a pracujú vtedy, keď sa cítia najefektívnejšie. Tento systém práce im zároveň dáva pocit slobody.

2. Zvýšenie efektivity a spokojnosti ľudí. Podľa najnovších štatistík sa zvyšuje výkonnosť zamestnancov, ktorí nie sú viazaní pracovnými obmedzeniami. Nenútia sa pracovať v čase, keď na prácu nemajú ani nepomyslia, neprokrastinujú a pracujú len v najproduktívnejšom čase.

3. Spolupráca bez hraníc. Vďaka digitálnemu pracovisku môžu zamestnanci veľmi pohodlne pracovať na spoločných projektoch. Nemusia si posielať hromadné e-maily ani zložito organizovať stretnutia, jednoducho pracujú v zdieľaných dokumentoch, v ktorých sa aj chatujú alebo telefonujú. Všetky informácie sú online, v reálnom čase a dostupné každému členovi tímu.

4. Transparentnejšia komunikácia. V tradičnej “kamennej” spoločnosti, kde ľudia medzi sebou komunikujú len prostredníctvom osobných stretnutí alebo telefonátov, sa stráca obrovské množstvo informácií. Každý manažér pracuje inak, ľudia nemajú úplné informácie a veľa informácií sa časom stratí.

Po zavedení digitálneho pracoviska spoločnosť zvyčajne vytvorí jeden online komunikačný kanál na zdieľanie všetkých kľúčových informácií. Informácie sa tak dostanú ku každému bez rozdielu a zamestnanci ich môžu kedykoľvek spätne dohľadať.

5. Pracujte z vlastných mobilných zariadení. Vďaka digitálnemu pracovnému priestoru sa skončili časy, keď vrcholoví manažéri mali jeden osobný a jeden služobný telefón. Zamestnanci majú možnosť pracovať z vlastného mobilného zariadenia (BYOD – bring your own device), v ktorom firma vďaka dostupným technológiám logicky oddeľuje súkromnú a pracovnú agendu.

Firma urobí svojim ľuďom radosť, ak im zakúpi mobilné zariadenia podľa ich preferencií a potom im umožní používať tieto zariadenia aj na osobné účely. To opäť umožňuje oddeliť pracovné a súkromné agendy pomocou dostupných technológií (MDM, EMM, UEM).

Zníženie nákladov pre zamestnávateľov. Zavedenie digitálneho pracovného priestoru znížilo dopyt po kancelárskych priestoroch a už teraz mení koncepciu obrovských open space kancelárií. Zamestnanci pracujúci na ďiaľku nepotrebujú vlastné pracovné miesto, ale je možné pracovné miesto zdieľať medzi viacerými ľuďmi.

Vďaka tomu firmy tak ušetria náklady na prenájom a prevádzku zbytočne veľkých kancelárií, ako aj náklady na zbytočné cestovanie na stretnutia, ktoré môžu prebehnúť online.

Ďalšie články

Digitálnymi technológiami žijeme. A preto o nich aj píšeme.

Najnovšie články
Ďalšie články
1/10

Alebo nás kontaktujte priamo

Alena Valečková

Alena Valečková

koordinátor kancelárie

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulár, ozveme sa vám do niekoľkých dní s návrhom nezáväznej konzultácie.

Kontaktujte System4u