Seeky

Životný cyklus mobilných zariadení

Využívame jedinečné procesy a nástroje na kompletnú starostlivosť o nákup, doručenie, správu a obnovu všetkých mobilných zariadení vašich zamestnancov. Dokážeme si poradiť so spoločnosťami, ktoré používajú stovky alebo tisíce zariadení.

Prečo práve u nás?
Životný cyklus mobilných zariadení
 • 1

  Ideálne vybavenie

  Prekonzultujeme vaše potreby a vyberieme ideálne zariadenie z hľadiska funkčnosti, životnosti, trvania podpory a správy. Následne nájdeme najvhodnejšieho dodávateľa a zabezpečíme financovanie a dlhodobý plán obnovy.

 • 2

  Pripravený pracovať

  Vďaka našej technológii a procesom dokážeme v priebehu niekoľkých dní pripraviť stovky nových mobilných zariadení na okamžité použitie. Skontrolujeme všetky zariadenia a zabezpečíme ich dodanie do vašej spoločnosti.

 • 3

  S plnou podporou

  Postaráme sa o spoľahlivú prevádzku vášho zariadenia. Zmeny konfigurácie zabezpečujeme prostredníctvom centrálnej správy a používateľom poskytujeme podporu. Vybavujeme reklamácie a výmenu nefunkčného alebo strateného zariadenia.

 • 4

  Bezpečná a ekologická obnova

  Vopred vás budeme informovať o potrebe výmeny zariadenia a zabezpečíme hladký prechod na nové zariadenie. Z vyradeného zariadenia bezpečne vymažeme všetky údaje a potom zabezpečíme jeho ekologickú recykláciu.

1/4

Pozrite sa na implementované riešenia

zobraziť

Máte záujem o podobné služby?

kontaktujte nás
Životný cyklus mobilných zariadení

Naše služby

Poskytneme vám konzultáciu alebo priamo vyberieme zariadenie

Výberom správneho zariadenia ušetríte peniaze za nastavenie, distribúciu a následnú obnovu zariadenia. Máme dlhoročné skúsenosti so všetkými platformami a môžeme vám poskytnúť informované poradenstvo o tom, ktorý spôsob je v danej situácii správny.

Môžeme tiež zabezpečiť prenájom zariadenia

Pre niekoho môže byť výhodné zariadenie kúpiť, pre iného prenajať alebo prenajať s možnosťou neskoršieho odkúpenia.

Nájdeme vám najvhodnejšieho dodávateľa, možnosti financovania a plán budúcich nákupov na obnovu a výmenu zariadení.

Zavádzame nástroje na vedenie záznamov

Správa zariadenia a vedenie záznamov je dôležitou súčasťou životného cyklu zariadenia. Okrem základov v štandardných systémoch MDM ponúkame nasadenie rozšírených a dátovo štruktúrovaných nástrojov a procesov, ktoré vám umožnia optimalizovať celý životný cyklus zariadenia a výrazne znížiť náklady na jeho obstaranie a následnú obnovu.

Nastavíme zariadenie a odošleme ho používateľovi

Zariadenie vopred nastavíme a dodáme ho do rúk koncového používateľa. Zariadenie sa len rozbalí, prvýkrát sa prihlási obvyklým spôsobom a všetka následná konfigurácia a zabezpečenie zariadenia sa vykoná na diaľku a úplne automaticky.

Zariadenie vždy dodávame aktualizované a plne nabité, s nainštalovanou kartou SIM alebo pamäťovou kartou. Môžeme si zaobstarať aj ďalšie príslušenstvo, ako je hands-free súprava, ochranné sklo alebo puzdro.

Staráme sa o správu zariadení a podporu používateľov

Každý používateľ zariadenia sa môže obrátiť na náš helpdesk a technici jeho problém vyriešia čo najrýchlejšie.

Všetky zariadenia máme pod neustálym dohľadom. Monitorujeme ich bezpečnosť, integritu údajov, bezpečnosť používaných aplikácií, ich aktualizácie a mnoho ďalšieho. Správcovia a používatelia majú prehľad o stave všetkých zariadení a ich súlade s nastavenými bezpečnostnými pravidlami a zásadami.

Vypracujeme plán obnovy a zdôrazníme výmenu zariadenia

Životnosť mobilných zariadení je vždy obmedzená. Môže sa stať, že pôvodné zariadenie už nie je dostupné na trhu, nevyrába sa alebo je zastarané na zamýšľané použitie. Vypracujeme dlhodobý plán obnovy zariadení, nákupu a distribúcie nových modelov. Upozorníme používateľov na nadchádzajúcu výmenu zariadenia a zabezpečíme hladký prechod na nové zariadenie.

Dodáme náhradné vybavenie

V prípade porúch, strát alebo záručných opráv ponúkame niekoľko možností dodania náhradného zariadenia. Závisí to od množstva zariadení v obehu, spôsobu ich používania, kritickosti ich poruchy a ďalších faktorov. Pomôžeme vám čo najviac minimalizovať prípadné poruchy zariadenia.

Môžeme zabezpečiť recykláciu alebo likvidáciu

Po skončení životnosti elektroniky zabezpečíme bezpečné vymazanie údajov a recykláciu alebo ekologickú likvidáciu vrátane príslušenstva..

Referencie

So životným cyklom mobilných zariadení pomáhame napríklad týmto spoločnostiam:

1/2
1/2

Alebo nás kontaktujte priamo

Alena Valečková

Alena Valečková

koordinátor kancelárie

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulár, ozveme sa vám do niekoľkých dní s návrhom nezáväznej konzultácie.

Kontaktujte System4u