Seeky

Zabezpečený prístup na internet

Internet prináša hrozby súvisiace so šírením vírusov a hackerských útokov. Zabezpečenie prístupu na internet pomocou Secure Web Gateway (SWG) pomáha chrániť organizácie a používateľov pred digitálnymi hrozbami. Zároveň umožňuje reguláciu, kontrolu a optimalizáciu internetovej prevádzky. Bez ohľadu na to, či pracujete v kancelárii, doma alebo ste na cestách, dokážeme vás dôsledne chrániť.

Prečo práve u nás?
Zabezpečený prístup na internet
 • 1

  Ochrana pred hrozbami

  Môžeme vám pomôcť ochrániť vaše podnikové siete a zariadenia pred infekciou a stratou údajov. Secure Web Gateway (SWG) poskytuje rozsiahlu ochranu pred rôznymi internetovými hrozbami vrátane malvéru, phishingu, ransomvéru a ďalších.

 • 2

  Kontrola prístupu

  Uľahčujeme vám implementáciu a presadzovanie zásad prístupu na internet. To zahŕňa napríklad filtrovanie obsahu a blokovanie nepovolených stránok na základe firemných zásad a bezpečnostných požiadaviek.

 • 3

  Audit a dodržiavanie predpisov

  Poskytneme vám nástroje na monitorovanie a audit vašej internetovej prevádzky s cieľom zabezpečiť súlad s predpismi (napríklad GDPR) a monitorovať podozrivú aktivitu používateľov (napríklad pokusy o krádež údajov).

 • 4

  Optimalizácia výkonnosti siete

  Riadením prístupu na internet môžeme optimalizovať a uprednostňovať vašu dátovú prevádzku. Zlepší sa tak odozva vašich kritických podnikových aplikácií a vaša práca bude rýchlejšia a efektívnejšia.

1/4

Pozrite sa na implementované riešenia

zobraziť

Máte záujem o podobné služby?

kontaktujte nás

Kompletne sa o vás postaráme. Nasadíme najvhodnejšiu technológiu, postaráme sa o bezpečnosť vašich firemných údajov a naše centrum podpory vám bude k dispozícii až 24 hodín denne.

Naše služby zabezpečenej webovej brány

 • Dokážeme zabezpečiť internetovú prevádzku zo všetkých vašich zariadení a systémov vrátane sieťových prvkov a serverových systémov. Nasadzujeme technológie Lookout a Microsoft.
 • Najprv s vami prediskutujeme vaše potreby a potom navrhneme optimálne a ľahko škálovateľné riešenie.
 • V rámci postupného nasadenia najprv dôkladne analyzujeme všetku odchádzajúcu prevádzku a pomôžeme vám odhaliť tzv. „tieňové IT“ – t. j. prípady, keď zamestnanci používajú informačné technológie a cloudové služby mimo oficiálnych a organizáciou schválených služieb.
 • Spoločne identifikujeme firemné a povolené aplikácie a navrhneme súbor zásad na filtrovanie obsahu a blokovanie nepovolených služieb. V prípade potreby nasadíme kontrolu SSL na odhalenie útokov v šifrovanej komunikácii.
 • Integrujeme sa s ďalšími funkciami zabezpečenia, ako sú systémy správy identít na jednoduché priradenie zásad a systémy SIEM na zabezpečenie auditnej stopy.
 • Zabezpečíme monitorovanie a podporu pre vaše riešenie Secure Web Gateway až do 24 hodín denne.

Alebo nás kontaktujte priamo

Alena Valečková

Alena Valečková

koordinátor kancelárie

Kontakt

Pomocou SWG pomáhame napríklad týmto spoločnostiam zabezpečiť ich prístup na internet:

Kontaktujte System4u