Seeky

Okta

Ako partneri spoločnosti Okta v Českej republike a na Slovensku poskytujeme komplexný servis pre produkty Okta, od konzultácií, implementácie, dodania licencií, školení až po následnú správu a podporu systému a používateľov.

Okta

Spoločnosť Okta je popredným svetovým poskytovateľom komplexných riešení pre správu identít a riadenie prístupu pre firmy a zákazníkov.

Platforma identity Okta

Okta je univerzálne, spoľahlivé, bezpečné a používateľsky prívetivé riešenie identity pre všetky vaše aplikácie a používateľov. Vďaka viac ako 7 000 integráciám v sieti Okta Integration Network a na trhu Auth0 Marketplace ide o nezávislú platformu, ktorá sa ľahko pripája ku všetkým vašim aplikáciám. Okta podporuje všetky popredné priemyselné štandardy a protokoly.

Kľúčové produkty v našom portfóliu

  • Okta Workforce Identity Cloud – poskytuje kompletnú správu životného cyklu identít vašich zamestnancov alebo dodávateľov a zabezpečuje jednoduchý a bezpečný prístup k aplikáciám.
  • Okta Customer Identity Cloud – Identita zákazníka je oveľa viac ako len prihlasovacie údaje. Platforma Okta umožní vývojárom a bezpečnostným tímom urýchliť čas uvedenia aplikácií na trh a ponúknuť moderné riešenie – od prihlásenia až po odhlásenie, vysokú bezpečnosť a maximálnu ochranu citlivých údajov vašich zákazníkov.

Hlavné výhody

  • Centrálny adresár používateľských účtov služby Universal Directory uľahčuje konsolidáciu identít z mnohých zdrojov. Môžete ho napríklad integrovať so súčasnými adresárovými službami, ako je Active Directory, Entra ID alebo LDAP.
  • Okta Integration Network a Auth0 Marketplace ponúkajú množstvo predpripravených konektorov na jednoduchú integráciu vašich aplikácií. Napríklad na prepojenie so službami Microsoft 365, Google Workspace, SalesForce, Amazon Web Services a ďalšími. Vďaka širokej podpore priemyselných štandardov a protokolov môžete ľahko integrovať ďalšie aplikácie tretích strán alebo vlastné aplikácie.
  • Jednotné prihlásenie (SSO) a viacfaktorové overovanie (MFA) a adaptívne riadenie prístupu ku všetkým aplikáciám.
  • Spoločnosť Okta ponúka aj prechod na úplne bezheslové prihlasovanie pomocou technológie Okta FastPass.
  • Správa životného cyklu identít používateľov (Okta Lifecycle Management) – zabezpečuje automatické vytváranie používateľských účtov v pripojených systémoch a ich priradenie k potrebným bezpečnostným alebo organizačným skupinám. Automaticky priradí potrebné licencie a nastaví oprávnenia. Keď zamestnanec odíde, účty sa automaticky zrušia a licencie sa odstránia. Vďaka tejto automatizovanej a efektívnej správe možno dosiahnuť významné finančné úspory pri nákupe a obnovovaní licencií.
  • Správa používateľských alebo zákazníckych účtov – Okta vám umožňuje spravovať identity vašich zamestnancov a zákazníkov, napríklad používateľov elektronického obchodu alebo pravidelných odberateľov vašich služieb.

Alebo nás kontaktujte priamo

Alena Valečková

Alena Valečková

koordinátor kancelárie

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulár, ozveme sa vám do niekoľkých dní s návrhom nezáväznej konzultácie.

Kontaktujte System4u