Seeky

Microsoft

Sme partnerom spoločnosti Microsoft s moderným dizajnom práce a zabezpečenia a pokročilou špecializáciou na správu identít a prístupu. Dokážeme dokonale zabezpečiť platformu Microsoft 365.

Microsoft

Spoločnosť Microsoft je popredným svetovým poskytovateľom komplexných riešení pre správu identít, riadenie prístupu a ochranu údajov.

Moderné nástroje Entra a Defender spoločnosti Microsoft na kybernetickú bezpečnosť, správu identít, riadenie prístupu a ochranu údajov sú postavené na koncepte nulovej dôveryhodnosti. Vďaka úzkej integrácii jednotlivých bezpečnostných produktov je možné dosiahnuť vysokú transparentnosť IT prostredia, maximálnu automatizáciu a orchestráciu.

Kľúčové produkty v našom portfóliu

Microsoft Entra ID

  • Cloudová služba správy identít a prístupu, ktorá vašim zamestnancom a obchodným partnerom poskytuje jednoduchý a bezpečný prístup k zdrojom vašej organizácie. Napríklad na Microsoft 365, Azure Portal a tisíce ďalších aplikácií SaaS, ale aj na interné aplikácie vyvinuté pre vašu vlastnú organizáciu.
  • Entra ID ponúka aj technológie na viacfaktorovú autentifikáciu alebo autentifikáciu bez hesla a ochranu vašich identít pred rôznymi kybernetickými útokmi. Vďaka rozšíreniu Microsoft Entra External ID dokáže pokryť aj potreby správy identít zákazníkov.

Microsoft Entra ID Governance

  • Správa životného cyklu identít je základom dobrej správy identít. Táto technológia vám pomôže rýchlo, bezpečne a transparentne prideľovať oprávnenia v rámci organizácie a časom ich meniť. Napríklad z dôvodu zmeny pracovnej pozície zamestnanca.

Správa privilegovaných identít Microsoft Entra

  • Poskytuje technológiu na aktiváciu administratívnych rolí len v prípade potreby (just-in-time) a s časovým obmedzením. To pomáha zmierniť riziká spojené so zneužitím vysoko privilegovaných účtov.

Globálny zabezpečený prístup

  • Riešenie Security Service Edge (SSE) od spoločnosti Microsoft, postavené na základných princípoch Zero Trust.
  • Microsoft Entra Internet Access zabezpečuje prístup k aplikáciám Microsoft 365, SaaS a verejným internetovým aplikáciám a zároveň chráni používateľov, zariadenia a údaje pred internetovými hrozbami.

  • Microsoft Entra Private Access poskytuje používateľom bezpečný vzdialený prístup k interným podnikovým zdrojom. Microsoft Entra Private Access rozširuje možnosti Microsoft Entra Application Proxy o prístup k ľubovoľnému zdroju, portu a protokolu.

Microsoft Defender pre cloudové aplikácie

  • riešenia na komplexnú ochranu aplikácií SaaS. Poskytuje nástroje na odhaľovanie tieňového IT, využívanie cloudových aplikácií, ochranu pred rôznymi aplikačnými a internetovými hrozbami, ochranu informácií a hodnotenie zhody.

Microsoft PurView

  • Komplexný súbor nástrojov, ktorý vašej organizácii pomôže spravovať, chrániť a riadiť údaje bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú.

Alebo nás kontaktujte priamo

Alena Valečková

Alena Valečková

koordinátor kancelárie

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulár, ozveme sa vám do niekoľkých dní s návrhom nezáväznej konzultácie.

Kontaktujte System4u