Seeky

Moderná identita - IAM

Moderná správa identít a prístupu (IAM) zohráva v dnešnom svete kľúčovú úlohu. Vďaka modernej identite môžete prepojiť zamestnancov, obchodných partnerov a zákazníkov a umožniť im jednoduchú a bezpečnú spoluprácu odkiaľkoľvek. S nami získate kontrolu nad používateľskými účtami a ich oprávneniami, eliminujete manuálne procesy a ochránite firemné údaje.

Prečo práve u nás?
Moderná identita - IAM
 • 1

  Zjednodušenie prístupu

  Konsolidáciou identít, zavedením moderného overovania, jednotného prihlasovania a riadenia prístupu do všetkých podnikových aplikácií zlepšíme používateľskú skúsenosť a umožníme jednoduchú a produktívnu spoluprácu odkiaľkoľvek.

 • 2

  Zvýšená bezpečnosť

  Identity môžeme chrániť nasadením viacfaktorového overovania alebo sa úplne zbaviť hesiel. Neustálym vyhodnocovaním signálov o používateľovi, zariadení, polohe a zistenom riziku posilňujeme vašu schopnosť reagovať na kybernetické hrozby.

 • 3

  Správa a dodržiavanie predpisov

  Zavedieme pre vás plne automatizovaný a auditovaný proces správy životného cyklu identít – od vytvorenia používateľských účtov, ich priradenia do skupín, pridelenia rolí alebo licencií, pravidelných kontrol až po ich odstránenie a odstránenie z pripojených systémov a aplikácií.

 • 4

  Urýchlenie vývoja aplikácií

  Prevádzkujete e-shopy, zákaznícke portály alebo iné systémy, ktoré vyžadujú používateľsky prívetivé a bezpečné prihlásenie zákazníka? Pomôžeme vám integrovať najmodernejšie nástroje na jednotnú správu, overovanie a autorizáciu identít zákazníkov.

1/4

Pozrite sa na implementované riešenia

zobraziť

Máte záujem o podobné služby?

kontaktujte nás

Máme dlhoročné skúsenosti s nastavovaním modernej správy identít a vždy nezávisle vyberáme prístupy a technológie, ktoré najlepšie vyhovujú vašej spoločnosti.

Moderná identita – IAM

Naše služby správy identít a prístupu

 • Na základe podrobnej analýzy vášho prostredia navrhneme proces konsolidácie všetkých vašich identít do jedného systému.
 • Identifikujeme podnikové aplikácie a používané metódy overovania. Pre každú z nich navrhujeme optimálnu integráciu, riadenie prístupu vrátane prideľovania správnych licencií.
 • Zavedieme jednotnú identitu zamestnanca, centrálnu evidenciu používateľských účtov a súvisiacich prístupových rolí. Umožňujeme vám tiež spravovať účty externých dodávateľov alebo zákazníkov a ľahko ich integrovať s vašimi aplikáciami.
 • Používateľov chránime pred zneužitím ich prihlasovacích údajov nasadením bezpečných metód viacfaktorového overovania (MFA).
 • Nasadenie samoobslužného portálu na jednoduché obnovenie a zmenu hesla používateľmi ušetrí vašej IT podpore veľa času spojeného so zabudnutými heslami. Môžeme sa tiež úplne zbaviť hesiel a prejsť na overovanie bez hesla.
 • Prepojením modernej identity s MDM/UEM výrazne zvýšime vašu bezpečnosť. Používateľom tiež umožníme pohodlnejší a jednoduchší prístup k podnikovým zdrojom z dôveryhodných zariadení.
 • Monitorovaním prístupovej aktivity používateľov identifikujeme podozrivé alebo neobvyklé správanie a automatizujeme reakciu v prípade zvýšeného rizika.
 • Zabezpečíme monitorovanie a podporu pre vaše riešenie IAM až do 24 hodín denne.

Implementujeme proces na správu celého životného cyklu zamestnaneckých účtov a iných identít – od ich vytvorenia, cez pravidelnú kontrolu až po ich zrušenie a odstránenie zo všetkých pripojených systémov a aplikácií.

Referencie

S modernou identitou a IAM pomáhame napríklad týmto spoločnostiam:

1/2
1/2

Alebo nás kontaktujte priamo

Alena Valečková

Alena Valečková

koordinátor kancelárie

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulár, ozveme sa vám do niekoľkých dní s návrhom nezáväznej konzultácie.

Kontaktujte System4u