Seeky

Bezpečný vzdialený prístup

Zabezpečenie vzdialeného prístupu k interným systémom je dnes nevyhnutnosťou. Niektoré spoločnosti stále uprednostňujú virtuálnu privátnu sieť (VPN) na širší prístup na úrovni siete, zatiaľ čo organizácie, ktoré dbajú na bezpečnosť, môžu uprednostniť mikrosegmentáciu a moderný prístup Zero Trust Network Access (ZTNA) na úrovni aplikácie. Navrhneme pre vás optimálne riešenie z hľadiska pripravenosti infraštruktúry, bezpečnosti a používateľskej prívetivosti.

Prečo práve u nás?
Bezpečný vzdialený prístup
 • 1

  Flexibilita a mobilita

  Možnosť pracovať odkiaľkoľvek poskytne zamestnancom väčšiu flexibilitu a zvýši produktivitu. Používatelia už nemusia byť fyzicky prítomní v kancelárii, aby mali prístup k aplikáciám, súborom a informáciám vo firemnej sieti.

 • 2

  Jednoduché pre používateľov

  Plne automatizujeme smerovanie sieťovej prevádzky na základe identity používateľa, zariadenia, stavu aplikácie alebo služby a kontextu pripojenia. Integráciou s modernou identitou zabezpečíme jednoduché a jednotné prihlásenie – používateľ nemusí nič riešiť.

 • 3

  Vysoká bezpečnosť

  Bezpečný vzdialený prístup zahŕňa silné overovanie, riadenie prístupu, šifrovanie údajov a oddelenie podnikovej dátovej prevádzky od inej komunikácie. Tým sa chránia citlivé informácie a zabraňuje sa úniku údajov.

 • 4

  Pre všetky typy aplikácií

  Bezpečný vzdialený prístup nemusí byť určený len na prístup k lokálnym aplikáciám. Pomocou ZTNA vám pomôžeme centrálne spravovať, riadiť a monitorovať prístup ku všetkým vašim aplikáciám vrátane cloudových.

1/4

Pozrite sa na implementované riešenia

zobraziť

Máte záujem o podobné služby?

kontaktujte nás

Kompletne sa o vás postaráme. Nasadíme najvhodnejšiu technológiu, postaráme sa o bezpečnosť vašich firemných údajov a naše centrum IT podpory vám bude v prípade potreby k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Naše služby

 • Máme skúsenosti so zavádzaním riešení malého aj veľkého rozsahu. Od VPN pre desiatky zariadení až po globálne distribuované nasadenia pre desiatky tisíc zariadení. Nasadzujeme technológie od spoločností Ivanti, Lookout a Microsoft.
 • Dôkladne zanalyzujeme vaše potreby a navrhneme optimálne a ľahko škálovateľné riešenie vrátane jeho postupného nasadenia. Môže ísť o nové nasadenie siete VPN/ZTNA, prechod z tradičnej siete VPN na modernú sieť ZTNA alebo o kombináciu týchto dvoch možností.
 • Dokážeme zabezpečiť jednoduchý a bezpečný prístup k interným webovým aplikáciám aj bez siete VPN.
 • Vybranú technológiu vzdialeného prístupu zabezpečíme a integrujeme s ďalšími bezpečnostnými funkciami, ako sú napríklad správa koncových bodov, správa identít a systémy SIEM. Adaptívne prístupové politiky umožňujú inteligentne riadiť prístup na základe prijatých signálov – napríklad povoliť prístup len zo spravovaných zariadení.
 • Zabezpečíme monitorovanie a podporu vášho riešenia až do 24 hodín denne.

Referencie

So zabezpečeným vzdialeným prístupom pomáhame napríklad týmto spoločnostiam:

1/3
1/3

Alebo nás kontaktujte priamo

Alena Valečková

Alena Valečková

koordinátor kancelárie

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulár, ozveme sa vám do niekoľkých dní s návrhom nezáväznej konzultácie.

Kontaktujte System4u