Seeky

Windows 365

Služba Windows 365 Cloud Service poskytuje vašim zamestnancom personalizovaný virtuálny počítač (Cloud PC) bez potreby prevádzkovať zložitú infraštruktúru VDI. S nami budete môcť tieto cloudové počítače jednoducho zabezpečiť a spravovať rovnako ako skutočné.

Prečo práve u nás?
Windows 365
 • 1

  Flexibilita a bezpečnosť

  Pohodlný prístup od externých dodávateľov, prístup zamestnancov zo súkromných zariadení, testovací počítač alebo zdieľaný počítač pre zmennú prevádzku. Zabezpečujeme úplné oddelenie a bezpečnosť firemných údajov, takže údaje nikdy neopustia vaše firemné prostredie.

   

 • 2

  Jednoduché nasadenie a podpora

  Nepotrebujete infraštruktúru ani hlboké znalosti o virtualizácii či inom modeli podpory. Stačí zakúpiť a priradiť správnu licenciu a používateľ môže začať pracovať v priebehu niekoľkých minút. Vďaka integrácii so službou Microsoft Intune vám umožňujeme spravovať cloudové počítače moderným a procesne orientovaným spôsobom, rovnako ako skutočné počítače.

 • 3

  Jednoduché používanie

  Ku cloudovému počítaču môžete pristupovať odkiaľkoľvek pomocou bežného prehliadača, aplikácie (Windows 365/RDP), tenkého klienta so systémom Windows 11, mobilného telefónu Samsung s technológiou DeX alebo iPadu. Windows 365 plne podporuje desktopové aplikácie Microsoft Office vrátane Teams. Používateľom môžete priradiť miestne administrátorské oprávnenia a nastaviť pravidelné body obnovy.

   

 • 4

  Úspora nákladov

  Potrebujete výkonný počítač pre vývojára na krátky čas alebo štandardnú konfiguráciu pre brigádnika na mesiac? Desktop v prípade poruchy alebo straty zariadenia? Nemusíte kupovať ani uchovávať náhradný hardvér. S nami využijete výhody cloudu naplno a získate výkon, ktorý potrebujete len vtedy, keď ho skutočne používate.

1/4

Pozrite sa na implementované riešenia

zobraziť

Máte záujem o podobné služby?

kontaktujte nás

Kompletne sa o vás postaráme. Vyberieme správne zariadenie, nasadíme najvhodnejšiu technológiu, vyriešime zabezpečenie vašich firemných údajov a naše centrum podpory vám bude v prípade potreby k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Naše služby

 • Postaráme sa o to, aby ste si vybrali správne licencie na počítače so systémom Windows 365 Cloud a optimálne ich integrovali do svojho prostredia. Používateľ tak môže byť plne funkčný v priebehu niekoľkých minút.
 • Pomocou nástroja Microsoft Intune navrhneme centralizovanú konfiguráciu všetkých počítačov so systémom Windows 365 tak, aby sa stali prirodzenou a bezpečnou súčasťou vašej flotily zariadení.
 • Pripravíme šablóny nových staníc Cloud PC na rýchly onboarding používateľov.
 • Poskytujeme podporu pre systém a koncových používateľov.

Stačí zakúpiť a priradiť správnu licenciu a používateľ môže začať pracovať v priebehu niekoľkých minút. Služba Windows 365 Enterprise je tiež plne integrovaná so službou Microsoft Intune, takže môžete centrálne spravovať a zabezpečovať cloudové počítače rovnako ako fyzické.

Alebo nás kontaktujte priamo

Alena Valečková

Alena Valečková

koordinátor kancelárie

Kontaktujte nás

So systémom Windows 365 pomáhame spoločnostiam, ako sú:

Kontaktujte System4u