Seeky

VMware

Sme držiteľom najvyššieho statusu VMware Solution Provider Premier Partner pre Českú republiku a Slovensko. Získali sme tiež prestížne ocenenie Master Services Competency for Digital Workspace.

VMware

Platforma VMware Workspace ONE / Airwatch poskytuje všetkým používateľom bezpečný prístup k podnikovým údajom a aplikáciám odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek zariadenia a vyniká používateľskou prívetivosťou.

Platforma Workspace ONE (AirWatch)

Vďaka úzkej integrácii riadenia prístupu, správy aplikácií a jednotnej správy koncových bodov umožňuje VMWare Workspace ONE (predtým AirWatch) bezpečný prístup ku všetkým podnikovým aplikáciám odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek zariadenia. Riešenie je postavené na princípoch Zero Trust Security a vyznačuje sa vysokou bezpečnosťou a používateľskou prívetivosťou.

Kľúčové komponenty nášho portfólia

  • Workspace ONE Unified Endpoint Management (AirWatch) – jedno z najkomplexnejších riešení UEM na trhu. Podporuje modernú správu zariadení pre Android, iOS, iPadOS, tvOS, macOS, Windows, Linux a ChromeOS. Je tiež silná v oblasti správy priemyselných a odolných zariadení. Platforma vyhodnocuje dôveru v zariadenie.
  • Workspace ONE Access – prostredníctvom jednotného katalógu aplikácií poskytuje jednotné prihlásenie (SSO bez hesla) a riadenie prístupu ku všetkým podnikovým aplikáciám na všetkých platformách. Či už ide o mobilné, webové alebo cloudové aplikácie alebo aplikácie virtualizované pomocou technológie VMware Horizon.
  • Workspace ONE Unified Access Gateway (UAG) – reverzný proxy server / brána ZTNA, ktorá umožňuje jednoduchý a bezpečný vzdialený prístup k interným systémom, aplikáciám a dátovým úložiskám.
  • Workspace ONE Assist – funkcie vzdialenej plochy a ovládania uľahčujú pracovníkom IT podpory diagnostiku problémov na zariadeniach zamestnancov.
  • Workspace ONE Intelligence – agreguje, koreluje a analyzuje údaje z mnohých signálov. Transformuje IT z reaktívneho na proaktívne, zlepšuje digitálnu skúsenosť zamestnancov, zvyšuje bezpečnosť a optimalizuje prevádzku.
  • VMware Horizon – poskytuje centralizovanú správu virtuálnych desktopov (VDI) a publikovanie aplikácií s vysokým stupňom personalizácie.

Alebo nás kontaktujte priamo

Alena Valečková

Alena Valečková

koordinátor kancelárie

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulár, ozveme sa vám do niekoľkých dní s návrhom nezáväznej konzultácie.

Kontaktujte System4u