Seeky

Microsoft

Sme partnerom spoločnosti Microsoft v oblasti modernej práce a bezpečnostného dizajnu s pokročilou špecializáciou na správu identít a prístupu. Platformu Microsoft 365 dokážeme dokonale zabezpečiť.

Microsoft

Microsoft Intune spolu s programom Microsoft Defender for Endpoint poskytuje komplexnú ochranu a hodnotenie dôveryhodnosti zariadení v rámci modelu Microsoft Zero Trust. Úzke prepojenie so službou Microsoft Entra ID umožňuje rýchle zablokovanie prístupu zo zariadenia v prípade zvýšeného rizika.

Ochrana koncových bodov

Spoločnosť Microsoft je jedným zo svetových lídrov v oblasti ochrany koncových bodov. Poskytuje flexibilné nástroje na jednotnú správu koncových bodov a kompletné zabezpečenie zariadení (Endpoint Protection), ktoré sa dlhodobo umiestňujú na popredných miestach v magickom kvadrante spoločnosti Gartner. Veľkou výhodou týchto nástrojov je ich úzke prepojenie s platformou Microsoft 365 a ich zahrnutie do vybraných typov licencií – napr. Microsoft 365 Business Premium / E3 / E5. Prepojenie so zásadami podmieneného prístupu Microsoft Entra (Microsoft Entra Conditional Access) umožňuje veľmi jednoducho presadzovať pravidlá prístupu z firemných alebo osobných zariadení ku všetkým zdrojom organizácie. Ako certifikovaný partner spoločnosti Microsoft vám ponúkame nezáväzné konzultácie o produktoch a riešeniach spoločnosti Microsoft.

Kľúčové produkty v našom portfóliu

  • Microsoft Intune – cloudové riešenie na pokročilú správu zariadení (UEM) vo firemnom a osobnom vlastníctve (BYOD). Poskytuje správu naprieč zariadeniami (notebook, tablet a smartfón) a operačnými systémami (Android, iOS, iPadOS, Windows, Linux a ChromeOS).
  • Microsoft Configuration Manager (SCCM, ConfigMgr) – lokálne riešenie na tradičnú správu počítačov a serverov so systémom Windows. Je možné ho integrovať so službou Microsoft Intune do spoločnej správy s cieľom uľahčiť prechod na modernú správu systému Windows alebo získať maximálne výhody z oboch riešení.
  • Microsoft Defender pre koncové body / servery / internet vecí – rodina produktov Microsoft Defender XDR na ochranu systémov Windows, macOS, Linux, Android, iOS a iPadOS, serverov Windows a špeciálnych zariadení. Chráni pred kybernetickými hrozbami, ako je ransomvér, malvér, phishing. Bude poskytovať ochranu pred ďalšími známymi alebo doteraz neznámymi (zero-day) útokmi s využitím výkonu cloudu, strojového učenia (ML) a umelej inteligencie (AI).

Alebo nás kontaktujte priamo

Alena Valečková

Alena Valečková

koordinátor kancelárie

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulár, ozveme sa vám do niekoľkých dní s návrhom nezáväznej konzultácie.

Kontaktujte System4u