Seeky

Lookout

Ako partner spoločnosti Lookout vám môžeme poskytnúť špičkové zabezpečenie pre všetky vaše mobilné zariadenia.

Lookout

Spoločnosť Lookout je priekopníkom v oblasti zabezpečenia mobilných platforiem. Odhaľuje rôzne kybernetické útoky a phishing a chráni mobilné zariadenia so systémami Android, iOS a ChromeOS.

Zabezpečenie mobilných koncových bodov (MES) od spoločnosti Lookout

Spoločnosť Lookout je svetovým lídrom v oblasti mobilného zabezpečenia. Stovky miliónov mobilných aplikácií, zariadení a webových odkazov na odhaľovanie rôznych kybernetických útokov a phishingu sú napájané telemetriou na ich riešenie. Lookout Mobile Endpoint Security je robustný mobilný nástroj na detekciu a reakciu na koncové body (EDR).

Hlavné funkcie

  • Multiplatformový – chráni spravované a nespravované mobilné zariadenia so systémami Android, iOS a ChromeOS.
  • Ochrana pred phishingom a škodlivými stránkami – s pokročilou analýzou sieťovej prevádzky.
  • Adaptívne riadenie prístupu – zabraňuje neoprávnenému prístupu k aplikáciám a údajom tým, že priebežne vyhodnocuje signály rizika týkajúce sa používateľov a ich mobilných zariadení.
  • Chráňte sa pred hrozbami nultého dňa analýzou telemetrie a zisťovaním anomálneho správania pomocou strojového učenia (ML) a umelej inteligencie (AI), aby ste sa chránili pred doteraz neznámymi útokmi.
  • Analýza aplikácií – posudzuje riziká ohrozujúce súkromie, bezpečnostné problémy a pôvod aplikácií nainštalovaných vo firemných zariadeniach.
  • Úzka integrácia so špičkovými riešeniami UEM – technológiu možno priamo integrovať s VMware Workspace ONE alebo Ivanti Neurons. Podporovaná je aj integrácia so službou Microsoft Intune a ďalšími službami.

Alebo nás kontaktujte priamo

Alena Valečková

Alena Valečková

koordinátor kancelárie

Chcete sa dozvedieť viac?

Vyplňte náš formulár, ozveme sa vám do niekoľkých dní s návrhom nezáväznej konzultácie.

Kontaktujte System4u