Seeky

Ivanti

Sme partnerom spoločnosti Ivanti s najvyššou úrovňou Premier v Českej republike a na Slovensku. Vieme, kde je technológia vhodná a ako ju čo najlepšie využiť. Máme skúsenosti s nasadením v stredne veľkých spoločnostiach aj veľkých globálnych korporáciách.

Ivanti

Spoločnosť Ivanti je dlhodobo jedným z lídrov v oblasti Unified Endpoint Management (UEM) a svoju pozíciu v roku 2020 ešte posilnila akvizíciou spoločnosti MobileIron. Produkty MobileIron sa stali súčasťou platformy Ivanti Neurons.

Ivanti Neurons

V oblasti  Unified Endpoint Management (UEM) a Security a zabezpečenia ponúka spoločnosť Ivanti balík produktov, ktoré pokrývajú kompletné potreby správy zariadení, patchovania a zabezpečenia koncových bodov, automatizovanej detekcie, diagnostiky a opravy problémov (self-healing) a zlepšovania používateľskej skúsenosti.

Kľúčové produkty v našom portfóliu

  • Ivanti Neurons for Unified Endpoint Management – zastrešujúci portál poskytujúci jednotný pohľad na zisťovanie, správu a zabezpečenie všetkých zariadení.
  • Connect Secure – predtým Pulse Secure, riešenie SSL VPN pre všetky typy koncových zariadení
  • Ivanti Neurons pre MDM (MobileIron Cloud) – cloudová platforma pre modernú správu mobilných zariadení pre iOS, iPadOS, Android, macOS, ChromeOS a Windows.
  • Endpoint Manager Mobile (MobileIron Core) – alternatívne riešenie pre správu mobilných zariadení v prípade lokálnej inštalácie.
  • AppConnect a mobilné aplikácie Email+, Docs@Work a Web@Work – bezpečná spolupráca, správa dokumentov a prístup na webové stránky.
  • Sentry a Tunnel – bezpečný vzdialený prístup k vašej infraštruktúre.
  • Zero Sign-On (SSO) a granulárna kontrola prístupu k vašim aplikáciám.
  • Neurons for Mobile Threat Defense (MobileIron Threat Defense) – cloudová ochrana vašich mobilných zariadení proti širokému spektru kybernetických útokov a phishingu. Priama integrácia s UEM prostredníctvom klienta Ivanti Go / Mobile@Work zabezpečuje bleskovú reakciu na bezpečnostné hrozby.

Alebo nás kontaktujte priamo

Alena Valečková

Alena Valečková

koordinátor kancelárie

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulár, ozveme sa vám do niekoľkých dní s návrhom nezáväznej konzultácie.

Kontaktujte System4u