Seeky

Správa zariadení so systémom Android

Silnou stránkou platformy Android je jej všestrannosť, otvorenosť a flexibilita. To však znamená, že existuje mnoho typov zariadení so systémom Android od rôznych výrobcov – smartfóny, tablety, priemyselné zariadenia, reklamné panely, pokladničné systémy a ďalšie.

Pomocou technológií MDM/EMM/UEM pre správu zariadení so systémom Android, Android Enterprise a Android Work Profile vám umožníme mať všetky vaše zariadenia pod kontrolou, efektívne ich spravovať a spravovať ich na diaľku.

Prečo práve u nás?
Správa zariadení so systémom Android
 • 1

  Pomôžeme vám vybrať

  Nie každé zariadenie so systémom Android je vhodné na nasadenie a hromadnú správu v podnikoch a to isté platí aj pre riešenia ich správy. Pomôžeme vám zorientovať sa v ponuke a vybrať optimálnu kombináciu zariadenia a systému hromadnej správy s ohľadom na funkčnosť, bezpečnosť a dĺžku podpory.

 • 2

  Vyznáme sa

  Device Admin vs. Android Enterprise, GMS vs. AOSP, Fully Managed vs. Android Work Profile vs. Android Enhanced Work Profile, COBO vs. COPE vs. COSU… Viete, ako sa v ňom pohybovať? My áno. Na základe vašich potrieb navrhneme optimálny spôsob aktivácie a správy vášho zariadenia so systémom Android.

 • 3

  Sme odborníci

  Na správu zariadení so systémom Android nasadzujeme technológiu Android Enterprise. Vďaka technológii Samsung Knox posúvame zabezpečenie systému Android na ešte vyššiu úroveň. Naši technici si neustále zlepšujú svoje znalosti vďaka certifikátom Android Enterprise Expert a Samsung Knox Expert.

 • 4

  Partner Zero Touch

  Ako partner Google Android Enterprise Zero-touch ušetríme vášmu IT oddeleniu veľa času. Nasadenie zariadení so systémom Android môžeme plne automatizovať – od nahratia identifikátorov zariadenia do systému Google po integráciu  s vybraným riešením správy.

1/4

Pozrite sa na implementované riešenia

zobraziť

Máte záujem o podobné služby?

kontaktujte nás

Kompletne sa o vás postaráme. Vyberieme správne zariadenie so systémom Android, nasadíme najvhodnejšiu technológiu, vyriešime zabezpečenie vašich firemných údajov a naše centrum IT podpory je vám v prípade potreby k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Správa zariadení Android MDM

Naše služby

Konzultácie a návrh riešenia

 • Na komplexnú správu MDM zariadení so systémom Android používame špičkové riešenia EMM/UEM od spoločností VMware, Microsoft, Ivanti alebo Soti. Sme tiež partnerom spoločnosti Samsung a môžeme nasadiť a kombinovať celé portfólio produktov platformy Samsung Knox.
 • Vieme Vám odporučiť optimálny spôsob aktivácie zariadení a pripravíme používateľské príručky.
 • Režim Android Kiosk alebo BYOD? Sklad alebo kancelária? Navrhneme, zabezpečíme a oddelíme vaše firemné údaje od súkromných. Nainštalujeme a nastavíme aplikácie. Môžeme vám tiež poradiť v otázkach ochrany osobných údajov používateľov.

Správa a podpora systému

 • Pomôžeme vám spravovať aktualizácie zariadenia so systémom Android a diagnostikovať problémy s pripojením, batériou a ďalšie.
 • Podporíme vašich vývojárov pri vývoji aplikácií “line of business (LOB)” – uľahčíme ich hromadné nasadenie a konfiguráciu pomocou MDM pre Android.
 • Poskytujeme podporu pre nasadený systém správy a koncových používateľov.

So správnym riešením MDM a technológiou Android Enterprise môžete efektívne a pohodlne spravovať zariadenia so systémom Android od rôznych výrobcov.

Referencie

So správou zariadení so systémom Android pomáhame nasledujúcim spoločnostiam:

1/15
1/15

Alebo nás kontaktujte priamo

Alena Valečková

Alena Valečková

koordinátor kancelárie

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulár, ozveme sa vám do niekoľkých dní s návrhom nezáväznej konzultácie.

Kontaktujte System4u