Seeky

Správa zariadení Apple

Okrem toho, že sú zariadenia Apple používateľsky prívetivé, sú z hľadiska zabezpečenia a možností vzdialenej správy veľmi dobre pripravené už z výroby. Pomocou našich riešení Apple MDM/UEM môžete pohodlne nastaviť všetky firemné MacBooky, iPhony, iPady a AppleTV na diaľku, aby na nich zamestnanci mohli pracovať hneď po vybalení.

Prečo práve u nás?
Správa zariadení Apple
 • 1

  TOP riešenia na mieru

  Na správu zariadení Apple najčastejšie nasadzujeme svetovú jednotku, technológiu Jamf. Môžeme tiež nasadiť VMware Airwatch/Workspace ONE, Microsoft Intune alebo Ivanti. Vďaka nim môžete spravovať aj zariadenia so systémom Android alebo Windows a mať všetko pod jednou strechou..

 • 2

  Používateľsky prívetivé stránky

  Jedinečnou vlastnosťou ekosystému Apple je úzka integrácia a spolupráca medzi zariadeniami a službami. Používate Continuity, Handoff, Sidecar, AirDrop alebo AirPlay? Všetky zariadenia pre vás citlivo nastavíme a zabezpečíme tak, aby sme neohrozili používateľský zážitok a produktivitu vašich zamestnancov.

 • 3

  Maximálna bezpečnosť

  Či už používate firemné zariadenie Apple, alebo si zamestnanci prinesú vlastné (BYOD). Vieme, ako všetko zabezpečiť alebo ako oddeliť súkromnú a pracovnú agendu. Firemné údaje, prístup a aplikácie sú zabezpečené a vaši zamestnanci môžu pracovať z domu alebo na cestách.

 • 4

  Úspora času IT

  Naše riešenia zahŕňajú automatizovanú registráciu zariadení.Vaši technici tak nemusia držať v ruke každé zariadenie – všetko nastavia na diaľku a poskytnú ľuďom zážitok z rozbalenia nového produktu Apple. 

1/4

Pozrite sa na implementované riešenia

zobraziť

Máte záujem o podobné služby?

kontaktujte nás

Sme súčasťou Apple Consultants Network – globálnej siete nezávislých poskytovateľov technologických služieb špecializujúcich sa na riešenie Apple. Sme partneri spoločnosti Jamf v Českej republike a na Slovensku. Disponujeme najnovšími informáciami a riešeniami, preto vieme potenciál Apple produktov maximálne využiť.

Správa zariadení Apple MDM

Naše služby správy zariadení Apple

 • Máme skúsenosti so zavádzaním a hromadnou správou MDM pre všetky typy zariadení Apple v menších firmách aj veľkých inštitúciách. Pri každom zákazníkovi zohľadňujeme jeho potreby a budúci rast, aby sme zabezpečili, že mu navrhnuté riešenie bude slúžiť čo najlepšie a čo najdlhšie. Ak sa chcete dozvedieť viac o technológiách, ktoré ponúkame, navštívte našu stránku Správa zariadení a bezpečnostné technológie.

 • Navrhneme optimálne nastavenia pre rôzne scenáre nasadenia pre zariadenia so systémami iOS, iPadOS, macOS alebo tvOS. Napríklad MacBook pre vývojárov, zdieľaný iPad pre študentov, kiosk alebo plne spravované a funkčne obmedzené zariadenie pre podpisové riešenie v banke (režim jednej aplikácie/režim pod dohľadom), BYOD (registrácia používateľov), Apple TV v zasadacích miestnostiach atd.
 • Platformu macOS v enterprise prostredí plne zabezpečíme a integrujeme so systémom Microsoft Windows a službou Active Directory alebo cloudovou identitou.

 • Môžme vám pomôcť s integráciou Apple Business Manager alebo Apple School Manager s riešením MDM pre automatizované nasadenie Apple zariadení a licencovanie aplikácií.
 • Apple Business Manager alebo Apple School Manager prepojíme s Microsoft Entra ID (Azure Active Directory) alebo iným podporovaným poskytovateľom identít, aby sme automatizovali vytváranie spravovaných Apple ID.
 • Podporíme vašich vývojárov pri vývoji aplikácií “line of business (LOB)” – uľahčíme ich hromadné nasadenie a konfiguráciu pomocou MDM.
 • Poskytujeme podporu pre nasadený systém správy a koncových používateľov.

Správa vášho iPhonu, iPadu alebo MacBooku je s nami pohodlná a automatizovaná. Po spustení sa zariadenia automaticky zaregistrujú v systéme, odkiaľ ich môžete hromadne a bezpečne spravovať na diaľku.

referencie

Spravovať zariadenia Apple pomáhame napríklad týmto spoločnostiam:

1/7
1/7

Alebo nás kontaktujte priamo

Alena Valečková

Alena Valečková

koordinátor kancelárie

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulár, ozveme sa vám do niekoľkých dní s návrhom nezáväznej konzultácie.

Kontaktujte System4u