Seeky

Moderná správa systému Windows

Potreba flexibilnej práce odkiaľkoľvek zásadne mení požiadavky na nástroje na správu zariadení so systémom Windows. Tradičné riešenia, ktoré dobre fungovali v miestnej sieti, už v tomto režime nie sú vhodné. Koncept bezpečného perimetra siete je zastaraný. Pomôžeme vám plynule prejsť na modernú správu a zabezpečenie pomocou cloudových nástrojov.
Na správu zariadení so systémom Windows odporúčame ako alternatívu technológiu Microsoft Intune alebo VMware Workspace ONE.

Prečo práve u nás?
Moderná správa systému Windows
 • 1

  Komplexné zabezpečenie

  Pomocou cloudových nástrojov môžete plne spravovať a zabezpečovať svoje zariadenia bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Rýchle opravovanie z cloudu, úzka integrácia nástrojov na správu (UEM) a zabezpečenie (XDR) umožňujú adaptívne riadenie prístupu k údajom na základe zistených rizík.

 • 2

  Bezproblémový prechod

  Máme skúsenosti z mnohých projektov, takže dokážeme hladko prejsť od „starších“ technológií k modernej správe s minimálnym dopadom na používateľov. Riadená aktualizácia na systém Windows 11 je otázkou niekoľkých nastavení.

 • 3

  Pohodlie používateľa

  Bezpečná práca odkiaľkoľvek, zjednodušený prístup bez potreby siete VPN, nahradenie hesiel biometrickými údajmi, samoobslužný portál na inštaláciu voliteľného softvéru. Moderná správa posilňuje postavenie používateľov a zlepšuje ich používateľský zážitok.

 • 4

  Úspora času IT

  Zložité postupy inštalácie počítača nahrádzame technológiou Autopilot, ktorá umožňuje bezpečnú aktiváciu firemných zariadení kdekoľvek na svete. Zariadenia sa dostanú z továrne priamo k zamestnancom a tí môžu pracovať v priebehu niekoľkých minút. Heslá nahradíme bezpečnejšími metódami a znížime počet žiadostí o IT podporu.

1/4

Pozrite sa na implementované riešenia

zobraziť

Máte záujem o podobné služby?

kontaktujte nás

Kompletne sa o vás postaráme. Vyberieme správne vybavenie, nasadíme najvhodnejšiu technológiu, vyriešime bezpečnosť vašich firemných údajov a naše centrum podpory IT vám bude k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v týždni.

Moderná správa systému Windows

Naše služby

 • Navrhneme optimálny scenár migrácie do režimu Hybrid join alebo Azure AD join vrátane automatického zápisu zariadenia do Microsoft Intune a s minimálnym vplyvom na používateľov.
 • Ak používate Microsoft Configuration Manager (ConfigMgr, SCCM), môžeme vám pomôcť s bezproblémovou integráciou s Microsoft Intune do tzv. spoločnej správy.
 • Ak nechcete používať službu Microsoft 365 (Microsoft Intune), môžeme nájsť najlepšie alternatívne riešenie, ktoré pokryje vaše požiadavky na modernú správu zariadení so systémom Windows – napríklad VMware Workspace ONE (AirWatch).
 • Analyzujeme vaše existujúce organizácie zásad skupiny (GPO) v službe Active Directory a navrhneme, ako ich správne migrovať.
 • Nastavíme a plne zabezpečíme vaše počítače – vykonáme posilnenie zabezpečenia operačného systému pomocou Security Baselines, zašifrujeme disky pomocou nástroja BitLocker, nastavíme komplexnú ochranu pomocou nástroja Microsoft Defender for Endpoint, nastavíme automatické vyhodnocovanie zhody zariadenia s integráciou do politík prístupu (podmienený prístup).
 • Automatizujeme inštaláciu firemných aplikácií alebo ponúkneme používateľom inštaláciu aplikácií vo forme samoobslužného portálu.
 • Integrujeme službu Windows Update for Business na správu aktualizácií operačného systému a ovládačov z cloudu.
 • Nakonfigurujeme integráciu so systémom Autopilot, aby sme umožnili bezpečnú a plne spravovanú aktiváciu firemných zariadení so systémom Windows mimo miestnej siete.
 • Umožníme vám prejsť bez hesla pomocou funkcie Windows Hello pre firmy.
 • Poskytujeme podporu pre nasadený systém správy a koncových používateľov.

Poradíme vám pri nasadení moderných riešení správy počítačov so systémom Windows a využívaní cloudových alebo hybridných riešení. Zabezpečujeme bezproblémový prechod zo starších nástrojov, ako sú skupinové politiky služby Microsoft Active Directory, na moderné systémy správy.

Referencie

So správou zariadení so systémom Windows pomáhame napríklad týmto spoločnostiam:

1/2
1/2

Alebo nás kontaktujte priamo

Alena Valečková

Alena Valečková

koordinátor kancelárie

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulár, ozveme sa vám do niekoľkých dní s návrhom nezáväznej konzultácie.

Kontaktujte System4u