Seeky

Adopcia a podpora služby Microsoft 365

Úspešné prijatie nástrojov Microsoft 365 nie je len o migrácii údajov z lokálnych systémov. Je to zložitý proces, ktorý si vyžaduje prípravu, školenie, zmenu procesov a často aj myslenia. Vyvinuli sme postupy pre hladký prechod na Microsoft 365, komplexné zabezpečenie a maximalizáciu výhod platformy.

Prečo práve u nás?
Adopcia a podpora služby Microsoft 365
 • 1

  Komplexný plán

  Pripravíme vám podrobný plán adopcie podľa vašich potrieb, možností a moderných štandardov. Pomôžeme vám pripraviť školenie pre vašich zamestnancov a správcov, aby sa oboznámili s novými nástrojmi a funkciami a mohli ich efektívne využívať vo svojom pracovnom procese.

 • 2

  Implementácia služieb a aplikácií

  Nasadíme služby a aplikácie dostupné v rámci služby Microsoft 365, napríklad Microsoft Teams na spoluprácu, SharePoint na správu obsahu, Exchange Online na e-mailovú komunikáciu atď. Vykonáme integráciu s existujúcimi systémami a prenesieme vaše údaje do cloudu.

 • 3

  Maximálna bezpečnosť

  Správna konfigurácia a správa bezpečnostných funkcií a pravidiel v systéme M365 má zásadný význam pre ochranu údajov a informácií vašej organizácie. Navrhovanie a implementácia spoľahlivého zabezpečenia je preto od začiatku neoddeliteľnou súčasťou nášho riešenia. Používame Stratégiu nulovej dôvery – Zero trust concept .

 • 4

  Úspora peňazí

  Optimalizujeme licencie a predplatné. Konsolidujeme riešenia a dodávateľov. Znížením zložitosti, zlepšením používateľskej skúsenosti a obmedzením porúch dosiahnete výrazné úspory nákladov. Zabezpečíme aj monitorovanie, priebežnú optimalizáciu služieb a odbornú podporu pre celé riešenie.

1/4

Pozrite sa na implementované riešenia

zobraziť

Máte záujem o podobné služby?

kontaktujte nás

Ako jedni z mála v Českej republike máme pokročilú špecializáciu spoločnosti Microsoft na správu identít, modernú prácu a bezpečnosť.

Adopcia a podpora služby Microsoft 365

Naše služby

 • Microsoft 365 vám správne nasadíme. Zanalyzujeme vaše potreby v oblasti komunikácie, spolupráce, ukladania dát, zabezpečenia a ďalších. Pomôžeme vám pochopiť, aké funkcie a aplikácie v rámci služby Microsoft 365 potrebujete a ako ich optimálne používať.
 • Nájdeme pre vás najvhodnejší balík služieb a dodáme vám ho za zvýhodnené ročné ceny. Službu nastavíme a pripojíme k iným produktom spoločnosti Microsoft alebo tretích strán. Presunieme vaše údaje z existujúcich systémov do cloudu.
 • Rodinou aplikácií M365 nekončíme. Máme tiež kompetencie pre nadväzujúce služby spoločnosti Microsoft v rámci platformy Power Platform a Microsoft Azure .

Sme špecialisti na zabezpečenie služby Microsoft 365

Zabezpečenie navrhujeme pomocou komplexných kombinácií funkcií a technológií.

 • Zabezpečujeme napríklad identity a konfigurujeme viacfaktorové overovanie používateľov v systéme Microsoft Entra ID.
 • Všetky vaše zariadenia spravujeme v službe Microsoft Intune moderným spôsobom.
 • Chránime vás pred phishingom, ransomvérom a malvérom pomocou produktov radu Microsoft Defender.
 • Vaše citlivé informácie klasifikujeme a chránime pomocou technológie Microsoft PurView.
 • Dôkladne nastavíme, spravujeme a monitorujeme oprávnenia, prístup a aktivity vo vašom prostredí.

Poskytujeme správu a monitorovanie pre váš Microsoft 365

Ponúkame nielen reaktívnu podporu, ale aj priebežné monitorovanie, optimalizáciu a vyhodnocovanie využívania služieb Microsoft s cieľom maximalizovať vašu investíciu do tejto platformy. Centrum podpory je k dispozícii v rôznych režimoch, od 8/5 do 24 hodín denne.

Úspešné nasadenie nástrojov Microsoft 365 nie je len o migrácii údajov z lokálnych systémov. Prevedieme vás celým procesom, zabezpečíme vaše údaje a v prípade potreby sa o vás postaráme.

 

Alebo nás kontaktujte priamo

Alena Valečková

Alena Valečková

koordinátor kancelárie

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulár, ozveme sa vám do niekoľkých dní s návrhom nezáväznej konzultácie.

Kontaktujte System4u