Seeky

Migrácia zariadení do služby Microsoft Intune - IDOT

Špecializujeme sa na zavedenie služby Microsoft 365. Vyvinuli sme vlastný jedinečný nástroj na migráciu do systému Intune – IDOT (Intune Device Onboarding Tool), aby sme vám čo najviac uľahčili migráciu mobilných zariadení z existujúceho systému správy MDM/UEM do systému Microsoft Intune. Vďaka samoobslužnej koncepcii je migrácia zariadení používateľsky jednoduchá a šetrí čas a úsilie IT oddelenia.

Migrácia zariadení do služby Microsoft Intune - IDOT
 • 1

  Pohodlie pre používateľov

  IDOT intuitívne vedie používateľa cez odhlásenie z pôvodného MDM až po prihlásenie do Microsoft Intune. Všetky texty v príručke sa dajú ľahko prispôsobiť a plne lokalizovať.

 • 2

  Úspora času a práce

  Celý proces migrácie zariadenia je samoobslužný a plne automatizovaný. IDOT minimalizuje potrebu asistencie správcu a individuálneho nastavenia každého zariadenia.

 • 3

  Absolútna kontrola

  Správcovia majú k dispozícii súbor ovládacích panelov so všetkými relevantnými informáciami a trendmi, ktoré im umožňujú odhadnúť dĺžku migrácie a identifikovať problematické zariadenia. V prípade potreby môžete vynútiť posledný čas migrácie.

 • 4

  Pre všetky platformy

  Zariadenia so systémami iOS aj Android možno migrovať do služby Microsoft Intune z rôznych lokálnych a cloudových verzií MDM/UEM. Podporujeme aj migráciu medzi rôznymi nájomcami Microsoft 365 – zlúčenie Intune s iným prostredím Intune.

1/4

Pozrite sa na implementované riešenia

zobraziť

Máte záujem o podobné služby?

kontaktujte nás
Migrácia zariadení do služby Microsoft Intune – IDOT

Naše služby

 • Navrhneme optimálnu stratégiu migrácie a nasadíme náš vlastný nástroj IDOT, ktorý vám migráciu výrazne uľahčí a umožní vám mať ju úplne pod kontrolou.
 • Celý proces migrácie je navrhnutý tak, aby bol samoobslužný a riadený používateľom.
 • V nástroji si vyberiete vhodný čas migrácie a jednoduchý sprievodca vás prevedie celým procesom. O firemné údaje neprídete v najhoršom možnom momente, ako by sa to stalo pri migrácii riadenej správcom.
 • Poskytneme vám súbor ovládacích panelov a správ, v ktorých môžete sledovať priebeh migrácie v reálnom čase.

IDOT sa skladá z týchto zložiek:

 • Aplikácie pre iOS a Android sú k dispozícii v obchodoch Apple App Store a Google Play.
 • Služba REST API a administratívny portál vo forme hostovanej služby (SaaS). Prípadne môžete túto časť nasadiť do prostredia Microsoft Azure.

Podporujeme nasledujúce scenáre:

 • Migrácia zariadení MobileIron/Ivanti do služby Intune
 • Migrácia VMware Workspace ONE do služby Intune
 • Intune to Intune (zlúčenie dvoch nájomcov služby Intune)

Migrácia zariadení z existujúceho systému MDM na Microsoft Intune je administratívne a časovo náročný proces s priamym dopadom na koncových používateľov. Naše poradenské služby vám pomôžu navrhnúť optimálnu stratégiu migrácie. Vďaka nástroju IDOT – Intune Device Onboarding Tool budete mať migráciu plne pod kontrolou.

Pozrite si, ako prebieha proces migrácie v IDOT:

Referencie

S migráciou zariadení do služby Microsoft Intune pomáhame napríklad týmto spoločnostiam:Alebo nás kontaktujte priamo

Alena Valečková

Alena Valečková

koordinátor kancelárie

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulár, ozveme sa vám do niekoľkých dní s návrhom nezáväznej konzultácie.

Kontaktujte System4u