Seeky

Kybernetická bezpečnosť a MDR

Vzhľadom na rastúce kybernetické hrozby a požiadavky na bezpečnosť informácií ponúkame službu na nepretržité monitorovanie bezpečnosti a proaktívnu ochranu vášho digitálneho prostredia (Managed Detection and Response) – System4u MDR. Náš systém využíva strojové učenie a umelú inteligenciu (AI) na identifikáciu anomálií, koreláciu súvisiacich udalostí, detekciu širokého spektra bezpečnostných hrozieb a automatizovanú reakciu.

V prípade podozrenia na závažné narušenie bezpečnosti alebo ohrozenie vášho prostredia vám bude k dispozícii tím bezpečnostných analytikov.

Prečo práve u nás?
Kybernetická bezpečnosť a MDR
 • 1

  Blesková detekcia a reakcia

  Schopnosť rýchlo odhaliť kybernetické hrozby a reagovať na ne je kľúčom k minimalizácii vplyvu útokov a zníženiu rizika straty údajov. Pomocou System4u MDR budeme nepretržite monitorovať vaše systémy a vykonávať online analýzu a koreláciu všetkých činností.

 • 2

  Pokročil= technológie

  Používame najnovšie technológie a metodiky, ktoré umožňujú podrobnú analýzu hrozieb a identifikáciu neznámych a sofistikovaných útokov. Naši kvalifikovaní odborníci vám poskytnú plnú pomoc až do vyriešenia akéhokoľvek bezpečnostného incidentu.

 • 3

  Posilnenie bezpečnosti

  System4u MDR je súbor nástrojov a postupov, ktoré vám umožňujú zisťovať udalosti v prostredí IT, analyzovať a vyhodnocovať hrozby a prijímať preventívne opatrenia. Umožní vám splniť požiadavky Európskej únie v rámci smernice NIS2 .

 • 4

  Úspora nákladov

  Táto služba je nákladovo efektívnejšia ako budovanie a udržiavanie podobných kompetencií a infraštruktúry vo vlastnej organizácii. S nami získate vysoko profesionálne služby a špičkové technológie za veľmi prijateľnú cenu.

1/4

Pozrite sa na implementované riešenia

zobraziť

Máte záujem o podobné služby?

kontaktujte nás

Sme partnerom spoločnosti Microsoft s moderným dizajnom práce a zabezpečenia a pokročilou špecializáciou na správu identít a prístupu.

Kybernetická bezpečnosť a MDR

System4u MDR

System4u MDR (Managed Detection and Response) je naše modulárne riešenie postavené nad systémom Microsoft Sentinel. Ide o plne spravovanú službu, ktorá obsahuje súbor procesov, konfigurácií, analytických pravidiel, reportov (workbookov) a automatizácií (playbookov), pokrývajúcich potreby menších aj skutočne veľkých organizácií.

Počas procesu návrhu sme kládli veľký dôraz na orchestráciu a automatizáciu zabezpečenia (SOAR), aby sme minimalizovali množstvo manuálnych zásahov a prirodzene skrátili čas reakcie na hrozby.

System4u MDR poskytuje úplné zaznamenávanie udalostí vo vašom prostredí, či už na účely analýzy zabezpečenia alebo auditu. Postará sa aj o bezpečné uloženie protokolov (retencia) na potrebný čas.

Službu prevádzkujeme s ohľadom na vaše maximálne súkromie a bezpečnosť – údaje nikdy neopustia vaše prostredie a vy máte plnú kontrolu nad našimi aktivitami.

Ponúkané moduly

 • System4u MDR Cloud Identity Add-on – základ nášho riešenia. Zabezpečuje nájomcu Microsoft 365 a vaše cloudové identity v rámci Microsoft Entra ID.
 • System4u MDR Endpoint Add-on – zameriava sa na zabezpečenie vašich zariadení. Pracuje s informáciami získanými zo služieb Microsoft Intune a Microsoft Defender for Endpoint.
 • System4u MDR Microsoft 365 Apps and Data Add-on – zameriava sa na zabezpečenie Microsoft Exchange, Teams, SharePoint a OneDrive. Pracuje aj s informáciami získanými z programu Microsoft Defender pre Microsoft 365.
 • System4u MDR Network Security Add-on – Zameriavajú sa na ochranu vašich údajov. Pracuje s informáciami získanými z programov Microsoft Defender for Cloud Apps a Microsoft Purview. Ponúkame aj riešenia na analýzu sieťovej prevádzky pomocou metódy hĺbkovej kontroly paketov.
 • System4u MDR On-premises Identity Add-on – zameriava sa na zabezpečenie vašich lokálnych identít v rámci služby Microsoft Active Directory. Pracuje s informáciami získanými z programu Microsoft Defender for Identity.

Poskytované služby

 • Nepretržitý vývoj a údržba všetkých nasadených komponentov.
 • Monitorovanie 24/7 – pokročilá analýza, identifikácia bezpečnostných udalostí a incidentov s možnosťou automatickej reakcie.
 • Threat Hunting – pravidelné skenovanie prostredia s cieľom identifikovať potenciálne slabé miesta zabezpečenia a možné chybné konfigurácie. Spoločne plánujeme aj stratégiu ďalšieho rozvoja bezpečnosti vzhľadom na prebiehajúce zmeny v prostredí.
 • Podpora pri riešení incidentov so zárukou SLA v režime 8/5 alebo 24/7 – naši odborníci sú pripravení poskytnúť plnú pomoc až do vyriešenia akéhokoľvek bezpečnostného incidentu. Môžeme vám tiež pomôcť spracovať správy o kybernetických incidentoch pre regulačné orgány a na iné účely.

Aktivácia služby System4u MDR

Základom úspešnej kybernetickej bezpečnosti je jasná bezpečnostná stratégia a presné nastavenie systémov v celej podnikovej infraštruktúre. Skôr ako sa pustíme do monitorovania zabezpečenia vášho prostredia, je dôležité zabezpečiť, aby bolo všetko správne nastavené.

 • Zanalyzujeme východiskovú situáciu a poskytneme odborné odporúčania na posilnenie kybernetickej ochrany. Riadime sa modelom architektúry Zero Trust a systémom Defence In Depth.
 • Vypracujeme návrh riešenia a projektovú dokumentáciu a nasadíme vybrané bezpečnostné technológie podľa vybraných modulov System4u MDR.
 • Vo vašom prostredí aktivujeme službu Microsoft Sentinel a nastavíme dátové konektory na zhromažďovanie informácií o zabezpečení.
 • Integrácia do Microsoft Lighthouse zabezpečuje bezpečný prístup k vašim dátam a automatizované nasadenie riešení System4u MDR.
 • Zaškolíme vašich zamestnancov IT do našich postupov.

Výhody nášho riešenia

Spoliehame sa na osvedčené technológie spoločnosti Microsoft, ktoré patria k absolútnej špičke na trhu.

 • Rýchle nasadenie v celej vašej infraštruktúre, hladko vás prevedieme celým procesom od výberu ochranných prvkov, ich nastavenia až po zaškolenie vašich zamestnancov na ich ďalšiu prevádzku.
 • Získate komplexnú ochranu vrátane údajov a zariadení mimo základného perimetra kybernetickej ochrany v samotnom dátovom centre.
 • Stanete sa súčasťou komunity odborníkov na bezpečnosť a my vás budeme ako prví informovať o rizikách a nových hrozbách.
 • Získate možnosť začleniť moderné nástroje do svojich operácií pomocou modelov strojového učenia a umelej inteligencie.
 • Využijete všetky výhody nástrojov, ktoré vám ušetria prevádzkové náklady a zvýšia presnosť monitorovania a zabezpečenia.

Posunieme vašu odolnosť voči kybernetickým hrozbám na vyššiu úroveň. Naše služby vám tiež pomôžu zabezpečiť, aby vaša organizácia spĺňala požiadavky novej smernice EÚ o kybernetickej bezpečnosti – NIS2. posilní vašu celkovú bezpečnostnú stratégiu.

Referencie

S kybernetickou bezpečnosťou pomáhame napríklad týmto spoločnostiam:

Alebo nás kontaktujte priamo

Alena Valečková

Alena Valečková

koordinátor kancelárie

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulár, ozveme sa vám do niekoľkých dní s návrhom nezáväznej konzultácie.

Kontaktujte System4u