Seeky

Nasadenie DevSecOps

Umožníme vám naplno využiť potenciál systémových zdrojov, cloudových služieb a ďalších technológií na dosiahnutie najvyššej efektivity. Zabezpečíme, aby sa vaše IT operácie vykonávali konzistentne, v správnom čase a s minimálnymi manuálnymi zásahmi. Ušetríte čas a náklady, minimalizujete chyby a zvýšite spoľahlivosť svojho prostredia.

Prečo práve u nás?
Nasadenie DevSecOps
 • 1

  Vyššia účinnosť

  Môžeme vám pomôcť výrazne zvýšiť efektivitu opakujúcich sa úloh navrhovaním odporúčaní a správou prostredia podľa konceptu Infrastructure-as-Code. Postaráme sa o implementáciu a optimalizáciu týchto postupov.

 • 2

  Presnosť a konzistentnosť

  Zabezpečujeme vysokú úroveň presnosti a spoľahlivosti pri vykonávaní úloh a výrazne znižujeme riziko chýb. Štandardizáciou procesov a orchestráciou správy prostredia dosiahnete oveľa väčšiu konzistentnosť operácií.

 • 3

  Organizované zabezpečenie

  Pomôžeme vám na ceste k aautomatická detekcia hrozieb a orchestrácia reakcie (SOAR). Vaše bezpečnostné riešenie bude pracovať s rýchlosťou a presnosťou stroja.

 • 4

  Vývoj a integrácia životného prostredia

  Pomôžeme vám zaviesť moderný spôsob vývoja a správy prostredia podľa konceptu DevSecOps. Úzkou integráciou vývoja a dodávky aplikácií zabezpečíte flexibilitu a kvalitu svojich produktov a služieb.

1/4

Pozrite sa na implementované riešenia

zobraziť

Máte záujem o podobné služby?

kontaktujte nás

Vaše IT operácie sa budú vykonávať konzistentne, v správnom čase a s minimálnym počtom manuálnych zásahov. Ako oficiálny partner s rozšíreným dizajnom spoločnosti Microsoft v Českej republike a na Slovensku poskytujeme komplexný servis ponúkaných produktov. Od konzultácií, implementácie, dodania licencií, školení až po následnú správu a podporu systému a používateľov.

Nasadenie DevSecOps

Naše služby pre DevSecOps

Orchestrácia zabezpečenia

Zavedieme pokročilú integráciu a automatizáciu bezpečnostných nástrojov, procesov a pracovných postupov s cieľom zlepšiť efektívnosť a celkový stav vašich bezpečnostných operácií.

Orchestrácia cloudových služieb

Mnohé činnosti vo vašom prostredí sa vykonávajú pravidelne alebo na základe definovateľných udalostí či požiadaviek. Tam, kde je to možné a praktické, vám môžeme pomôcť automatizovať a organizovať procesy a celé operácie.

 • Analyzujeme a pripravíme vaše prostredie na automatizovaný proces Infrastructure-as-Code (IaC) na budovanie, škálovanie a správu vášho cloudového prostredia.
 • Nasadenie virtuálnych počítačov, databáz a iných cloudových zdrojov automatizujeme pomocou správcu zdrojov Azure (ARM), Terraformu alebo Ansible.

Modernizácia aplikácií a nasadenie kontajnerov

Skrátime váš vývojový cyklus, urýchlime nasadzovanie opráv a nových funkcií a zaistíme spoľahlivosť a vysokú úroveň zabezpečenia. Metodika DevSecOps je spôsob pokročilého riadenia vývoja a prostredia prostredníctvom úzkej integrácie medzi zodpovednými tímami.

 • Identifikujeme služby alebo aplikačné jednotky vhodné na modernizáciu a navrhneme postup ich kontajnerizácie.
 • Spájame vašich alebo externých vývojárov s tradičnými tímami IT infraštruktúry. Pomôžeme vám pochopiť moderné spôsoby nasadzovania aplikácií v kontajneroch, bezpečnostné aspekty a súvisiace procesy správy.
 • Navrhneme a pripravíme vaše prostredie na nasadenie nových technológií a orchestrátorov, ako sú Docker a Kubernetes (K8s), aby sme urýchlili nasadenie, aktualizáciu a škálovanie výkonu aplikácií.
 • Vykonáme integrácie potrebné na zabezpečenie procesov kontinuálnej integrácie (CI) a kontinuálneho nasadenia/doručenia (CD ) vrátane štruktúry vašich úložísk na správu kódu (napr. GitHub) a ich prepojenia s Azure DevOps. Postaráme sa o definovanie prístupových práv pre vašu organizáciu alebo externých dodávateľov.
 • Integrujeme bezpečnostné postupy do celého životného cyklu vývoja a dodávania aplikácií podľa metodiky DevSecOps.

Naše skúsenosti nám umožňujú odborne poukázať na IT procesy, kde zmena prístupu a použitie nových nástrojov a postupov umožní dosiahnuť stanovené ciele pri znížení nákladov, zvýšení kvality a rýchlosti poskytovania služieb.

Referencie

S implementáciou DevSecOps pomáhame napríklad týmto spoločnostiam:

Alebo nás kontaktujte priamo

Alena Valečková

Alena Valečková

koordinátor kancelárie

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulár, ozveme sa vám do niekoľkých dní s návrhom nezáväznej konzultácie.

Kontaktujte System4u