Seeky

Klient

Super Panda Circus Bar

Webové stránky

www.superpandacircus.cz

Zaujíma vás opísaná téma?

kontaktujte nás
Cirkus Super Panda

Vďaka aplikácii na tabletoch Samsung zažívajú naši hostia úžasné príbehy

Bar Super Panda Circus v Brne nepredáva len originálne nápoje. Predávajú príbehy. Hostia pri vstupe dostanú tablet s mobilnou aplikáciou a počas večera zažijú pútavý príbeh očami jednej z piatich postáv, ktoré si vyberú na začiatku hry. A je na ňom, ako sa príbeh skončí. Dôležité je, že všetko funguje perfektne – aj vďaka vzdialenej správe tabletov System4.

System4u proti Super Panda CircusSystem4u proti Super Panda Circus

Rocker, Samuraj, Šaman, Snílek alebo Tieň. Za každou z piatich postáv sa skrýva jedinečný príbeh, ktorého vývoj a rozuzlenie ovplyvňuje sám hosť – svojimi rozhodnutiami v hre a kokteilmi, ktoré si počas hrania objedná. Celkovo (v závislosti od postavy) môže počas príbehu vypiť 4-6 koktailov.

System4u proti Super Panda CircusSystem4u v Super Panda Circuss

“Chceme, aby si naši hostia z každej návštevy nášho baru odniesli výnimočný a jedinečný zážitok. Preto máme mobilnú aplikáciu s piatimi postavami, piatimi príbehmi a niekoľkými alternatívnymi koncami. Aj keď je u nás niekto po desiaty raz, je veľmi pravdepodobné, že zažije úplne nový večer – s novými nápojmi a novým príbehom,” vysvetľuje Michal Nevrlý, hlavný barman a prevádzkovateľ baru.

“Kedysi sme každý rok kompletne prepracovali jedálny lístok, ale štamgasti si ho rýchlo vyskúšali a ich ďalšie návštevy baru už pre nich neboli také výnimočné. Veríme, že s mobilnou aplikáciou sa to zmení a súčasná ponuka, ktorú sme niekoľko mesiacov vylepšovali, vydrží dva roky,” Nevrlý dúfa.

Tablety dodáva spoločnosť Samsung, spracúva System4u

O grafickú stránku mobilnej aplikácie sa postarali skúsení umelci, ktorí dali snovým kolážam a postavám sprevádzajúcim príbeh originálnu grafickú podobu.

Samotná aplikácia beží na tabletoch Samsung Galaxy A10.1, ktoré spoločnosti Panda dodala spoločnosť Comfor, autorizovaný predajca spoločnosti Samsung pre Českú republiku. Tablety majú skvelý obraz, dynamický zvuk a veľkú výdrž batérie, takže na jedno nabitie vydržia celý večer. Aby sa však ľudia z baru nemuseli starať o technickú stránku veci, tablety majú nainštalovaný systém vzdialenej správy Samsung Knox, ktorý umožňuje vzdialenú správu zariadení prostredníctvom systému System4u.

“Dbáme na to, aby tablety fungovali, aplikácia bola vždy aktuálna a hosť sa vždy dostal tam, kam potrebuje. Internet a všetky ostatné aplikácie sú preto na tabletoch zablokované, hosť sa dostane len do aplikácie Panda. Ak však ľudia z baru v budúcnosti požiadajú napríklad o možnosť objednať si nápoje z tabletov, jednoducho nahráme túto dodatočnú aplikáciu do tabletov na diaľku.” hovorí Petra Holubcová, marketingová manažérka spoločnosti System4.

Neviditeľná podpora, ktorú spoločnosť Panda oceňuje

Úloha systému 4 je podporná a prakticky neviditeľná. Najlepšie na tejto práci je, že barmani ani obsluha nemusia riešiť žiadne technické problémy ani prestoje.

“Pravdupovediac, väčšina z nás ani nevie, kto spravuje naše tablety na diaľku. A to je vlastne najlepšia pochvala pre System4a – skutočnosť, že nemusíme riešiť žiadne technické problémy alebo výpadky, je signálom, že spoločnosť robí svoju prácu dokonale,” uzatvára Nevrlý.

Alebo nás kontaktujte priamo

Alena Valečková

Alena Valečková

koordinátor kancelárie

Kontaktujte nás

Vyplňte náš formulár, ozveme sa vám do niekoľkých dní s návrhom nezáväznej konzultácie.

Kontaktujte System4u