Sme jediný partner pre firemnú mobilitu, ktorého kedy budete potrebovať.

Nakúpime mobilné zariadenia do vašej firmy, pomôžeme s ich nasadením, zabezpečením aj správou, postaráme sa o reklamácie. Okrem toho ponúkame prvotriedny zákaznícky servis a sme partnerom firiem ako T-Mobile, Samsung alebo ŠKODA AUTO. Pridáte sa?
Svg ikona služby
1

Sme v tom s vami od začiatku až do konca

Nakúpime pre vás mobilné zariadenia, uvedieme ich do prevádzky, vyvinieme aplikácie na mieru, zaistíme výmenu pri poruche, vyriešime reklamácie, postaráme sa o recykláciu starých telefónov. Jednoducho riešime všetko, čo je potrebné – aby ste vy nemuseli.

Svg ikona služby
2

Nasadzujeme všetky svetové technológie

Vieme nasadiť ktorúkoľvek z popredných technológií na správu a zabezpečenie mobilných zariadení. Pre Samsung Knox sme dokonca jediným dodávateľom a pre MobileIron najvyšším partnerom v Česku. Od VMware sme obdržali ocenenie Partner roka pre oblasť Digital Workspace pre CZ aj SK a dosiahli sme úrovne Master Services Competency. Pre Microsoft sme Gold partery.

Svg ikona služby
3

Náš 24/7 servis zaisťujú priamo technici

Žiadni anonymovia na telefóne. A už vôbec nie hlasoví roboti. Keď nám napíšete na help desk, aplikácia vás automaticky spojí priamo s technikom. Je to podobné, akoby ste na zákazníckej linke Škodovky hovorili priamo s konštruktérom svojho auta. Fikcia? U nás skutočnosť.

Svg ikona služby
4

Patríme do asociácie GEMA

Global Enterprise Mobility Alliance (GEMA) je prestížna asociácia, do ktorej patria špičky vo svojom odbore z celého sveta. My sme tam jediný zástupca za Čechy a Slovensko. Naši klienti tak majú prístup k najnovším technológiám aj know-how.

Začínali sme v malom brlohu v centre Brna. Dnes patríme medzi špičku českých IT firiem.

Nápad založiť firmu vznikol v lete 2004. Pri pive. Reálne obrysy dostal o pár mesiacov neskôr, keď sme si prenajali malú miestnosť v centre Brna, nakúpili staré servery a začali ponúkať cloudové služby.

Počiatočné nadšenie vystriedalo sklamanie. O cloudové služby nebol taký záujem, ako sme si predstavovali. Preorientovali sme sa na všeobecnú správu IT a vyvinuli aplikáciu pre advokátske kancelárie.

Je to tu! Firma T-Mobile si všimla našu prácu a ponúkla nám možnosť spolupracovať na správe a podpore BlackBerry, vtedajšej technologickej novinke. Začíname ponúkať riešenia na správu firemnej mobility (EMM, MDM).

Punkové časy sa skončili. Zamestnali sme najväčších machrov v odbore IT, nabrali prestížnych klientov a získali certifikáciu ISO 9001 a 27001. Rozrástli sme sa na 30-člennú firmu, dostali sa medzi svetovú špičku v odbore firemnej mobility a staráme sa o viac ako 100 000 mobilných zariadení našich klientov.

Úspech nám však do hlavy nestúpol a pomáhame aj tým, ktorí to najviac potrebujú. Spojili sme sa s nadáciou Človek v tiesni a pravidelne prispievame ľuďom, ktorí sa kvôli exekúcii dostali do životných ťažkostí.

Chcete nás aj vidieť? Toto sú naši zakladatelia:

Edward Plch

Edward Plch

Vyštudoval právnickú fakultu, vždy ho to však ťahalo skôr k IT. Vo firme má na starosti všetko, čo sa týka firemných mobilných riešení, ich systémovej integrácie a návrhov optimálnych riešení firemnej mobility. Vo voľnom čase cestuje a lezie po skalách alebo do jaskýň.

David Peřina

David Peřina

Po vyštudovaní ekonómie sa rýchlo preorientoval na vedenie programátorov a správu IT. Zastrešuje chod infraštruktúry datacentier firmy aj klientov, hostingové služby a vývoj. Má rád databázy každého druhu, od programovania až po ladenie výkonu serverov. Vo voľnom čase cestuje, tancuje a číta kvalitnú literatúru.

Martin Koláček

Martin Koláček

Vyštudoval elektrotechniku na VUT, no hneď prvú prácu získal vo finančnom manažmente, ktorému sa venuje aj v System4u. Má rád jachting a cestovanie, kde sa spája dobrodružstvo, sloboda a rešpekt k prírode. Rád študuje veci skryté pod povrchom racionálnej reality.

Nás už poznáte. Teraz by sme radi spoznali zase my vás