Seeky

V čom sme silní?

V čom sme silní?

Sme skúsený a nezávislý systémový integrátor v oblasti digitálnych pracovísk a IT infraštruktúry. Poznáme silné a slabé stránky všetkých riešení v našom portfóliu a dokážeme vybrať také, ktoré vám bude dlhodobo vyhovovať. Či už vykonávame migráciu, implementáciu alebo pravidelnú údržbu, vždy kladieme veľký dôraz na bezpečnosť.

Sme odborníci na digitalizáciu pracovísk

Vyberáme pre vás spôsob maximálneho využitia technológií, aby boli vaše pracovné procesy spoľahlivé, maximálne produktívne a zároveň bezpečné. Kladieme veľký dôraz na jednoduchosť používania a používateľský komfort. Vybudujeme vaše moderné digitálne pracovisko okolo služby Microsoft 365. Pomôžeme vám nielen pochopiť, aké funkcie a aplikácie potrebujete a ako ich optimálne používať, ale aj ako celú platformu dokonale zabezpečiť.

Špecializujeme sa na správu a bezpečnosť zariadení

Sme špecialisti na správu a zabezpečenie všetkých typov zariadení, používateľských identít, riadenia prístupu a oprávnení. Ponúkame rozsiahle služby v oblasti kybernetickej bezpečnosti. Môžeme vám pomôcť s úvodnou analýzou vašej situácie, navrhnutím bezpečnostnej stratégie a implementáciou konkrétnych produktov a služieb. V našej práci vychádzame z odporúčaní založených na modeli nulovej dôveryhodnosti a obrany do hĺbky. Naše bezpečnostné riešenia v kombinácii s riadenou detekciou a reakciou komplexne pokrývajú širokú škálu kybernetických hrozieb a výrazne posilňujú odolnosť vašej organizácie.

Prenesieme vaše podnikanie do cloudu

Prevedieme vás celou cestou modernizácie vašej IT infraštruktúry a zavedenia hybridných alebo plne cloudových služieb a zdrojov tak, aby všetko fungovalo hladko a efektívne. Pokrývame celé spektrum súvisiacich činností, od plánovania a návrhu až po nasadenie rámca vrátane riadenia migračných projektov. Zabezpečujeme správu a monitorovanie v modeli až do 24 hodín denne. Môžeme vám pomôcť s nepretržitou optimalizáciou, orchestráciou a pokročilou automatizáciou, aby ste mohli naplno využívať výhody moderného cloudového prostredia.

Máme prvotriedny zákaznícky servis a centrum podpory

Už 20 rokov poskytujeme technickú podporu zákazníkom na celom svete. Podporujeme stovky tisíc zariadení a širokú škálu tradičných a cloudových systémov. Špecializovaný tím technikov je k dispozícii 24 hodín denne a je pripravený vyriešiť akúkoľvek IT výzvu.

Pôsobíme na medzinárodnej úrovni

Sme členom GEMA, Global Enterprise Mobility Alliance – globálneho poskytovateľa služieb správy a zabezpečenia podnikových mobilných zariadení. Vďaka tomu sme schopní ponúknuť jednotné portfólio služieb s najvyššími štandardmi kvality, ktoré sú prispôsobené individuálnym regionálnym potrebám každej krajiny, jej kultúre, jazyku, časovému pásmu a legislatíve .

Pravidelne sa umiestňujeme v magickom kvadrante spoločnosti Gartner.

Máme tradíciu

 • 2004 - Založenie spoločnosti

  2004 - Založenie spoločnosti

  Myšlienka založiť spoločnosť sa zrodila v lete 2004. Pivo. O niekoľko mesiacov neskôr sme si prenajali malú miestnosť v centre Brna, kúpili staré servery a začali ponúkať cloudové služby.

 • 2006 - Vyvíjame aplikáciu pre advokátske kancelárie

  2006 - Vyvíjame aplikáciu pre advokátske kancelárie

  Počiatočné nadšenie vystriedalo sklamanie. O cloudové služby nebol taký záujem, ako sme si predstavovali. Prešli sme na všeobecnú správu IT a vyvinuli sme aplikáciu pre advokátske kancelárie.

 • 2008 - Začíname so systémom BlackBerry

  2008 - Začíname so systémom BlackBerry

  Je tu! Spoločnosť T-Mobile si všimla našu prácu a ponúkla nám možnosť spolupracovať na správe a podpore BlackBerry, v tom čase technologickej novinky. Začíname ponúkať riešenia pre správu podnikovej mobility (EMM, MDM).

 • 2009 - Punkové časy sa skončili

  2009 - Punkové časy sa skončili

  Zamestnali sme najväčšie mená v oblasti IT, získali sme prestížnych klientov a certifikáty ISO 9001 a 27001. Rozrástli sme sa na 30-člennú spoločnosť, stali sme sa jedným z popredných svetových poskytovateľov podnikovej mobility a zabezpečenia a staráme sa o viac ako 200 000 mobilných zariadení našich klientov.

 • 2020 - Pokračujeme vpred

  2020 - Pokračujeme vpred

  Úspech nám však nestúpol do hlavy a pomáhame tým, ktorí to najviac potrebujú. Spojili sme sa s nadáciou Člověk v tísni a pravidelne prispievame ľuďom, ktorí sa v dôsledku exekúcie dostali do životných problémov. Podporujeme aj výstavbu detského hospicu Dom pre Júliu.

Naši partneri

Dlhodobo spolupracujeme s najlepšími v odbore

Logo spoločnosti Microsoft
Sme partnerom spoločnosti Microsoft s moderným dizajnom práce a zabezpečenia a pokročilou špecializáciou na správu identít a prístupu.
Logo VMware
Sme držiteľom najvyššieho statusu VMware Solution Provider Premier Partner pre Českú republiku a Slovensko. Získali sme tiež veľmi prestížnu kompetenciu Master Services Competency for Digital Workspace.
Logo Ivanti
Sme partnerom spoločnosti Ivanti s najvyššou úrovňou Premier v Českej republike a na Slovensku. Máme skúsenosti s nasadením v stredne veľkých spoločnostiach a veľkých globálnych korporáciách.
Logo JAMF
Sme partnerom spoločnosti Jamf pre nasadenie a správu platformy Jamf, popredného riešenia na správu a zabezpečenie zariadení Apple v práci.
Logo spoločnosti Samsung
Sme partnerom spoločnosti Samsung v Českej republike a na Slovensku. Vďaka technológii Samsung poskytujeme cenovo dostupné a spoľahlivé riešenia.
Logo spoločnosti Okta
Ako certifikovaný partner spoločnosti Okta sa zaoberáme správou identít pre zamestnancov a zákazníkov spoločnosti
Logo SOTI
Ako zlatý partner SOTI pre Českú republiku a Slovensko sme schopní nasadiť celú platformu SOTI ONE.
Logo Lookout
Ako partneri spoločnosti Lookout v Českej republike a na Slovensku vám môžeme poskytnúť komplexné služby.

Kto sme

To sú naši zakladatelia. Z malej spoločnosti sa stala špičková IT spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou.

System4u Kto sme
Edward Plch

Edward Plch

Vyštudoval právo, ale vždy ho to ťahalo viac k IT. V spoločnosti je zodpovedný za všetko, čo súvisí s riešeniami podnikovej mobility, ich systémovou integráciou a návrhom optimálnych riešení podnikovej mobility. Vo voľnom čase cestuje a lezie po skalách alebo jaskyniach.
David Peřina

David Peřina

Po ukončení štúdia ekonómie sa rýchlo presunul do oblasti programátorského manažmentu a správy IT. Zahŕňa prevádzku infraštruktúry dátového centra spoločnosti a klientov, hostingové služby a vývoj. Má rád databázy všetkých druhov, od programovania až po ladenie výkonu serverov. Vo voľnom čase cestuje, tancuje a číta dobrú literatúru.
Martin Koláček

Martin Koláček

Vyštudoval elektrotechniku na Technickej univerzite v Prahe, ale jeho prvým zamestnaním bol finančný manažment, ktorý vykonáva aj v spoločnosti System4. Rád sa plaví a cestuje, kde sa mieša dobrodružstvo, sloboda a úcta k prírode. Rád skúma veci skryté pod povrchom racionálnej reality.

Vedúci predstavitelia System4u

Bojovníci, ktorí sa starajú o našich zákazníkov, vedú projekty, dohliadajú na kvalitu IT tímov a posúvajú spoločnosť vpred.

Ladislav Blažek

Ladislav Blažek

Technický riaditeľ
Petr Malina

Petr Malina

Manažér pre rozvoj podnikania
Ondřej Kubeček

Ondřej Kubeček

Obchodný riaditeľ
Martin Šebek

Martin Šebek

Manažér tímu produktivity
Roman Přikryl

Roman Přikryl

Manažér tímu pre bezpečnosť/identifikáciu a prístup
Martin Tvrdý

Martin Tvrdý

Manažér tímu pre jednotnú správu koncových bodov

Snažíme sa byť nápomocní

Záleží nám na tom, čo sa deje v spoločnosti, a preto pravidelne prispievame.

Dům pro Julii

Dům pro Julii

Pomáhame dokončiť a následne prevádzkovať detský hospic.
Člověk v tísni

Člověk v tísni

Prispievame na prevádzku dlhovej poradne.