Sme jediný partner pre digitalizáciu pracoviska, ktorého budete potrebovať.

Presunieme fungovanie vášho podnikania na cloud. Taktiež nakúpime do vašej firmy mobilné zariadenia a zariadime ich správu aj zabezpečenie. Alebo sa kompletne postaráme o vaše IT. Navyše ponúkame prvotriedny zákaznícky servis a sme partnerom firiem, ako sú T-Mobile, Samsung alebo ŠKODA AUTO. Pridáte sa?

Začínali sme v malom brlohu v centre Brna. Dnes patríme medzi špičku českých IT firiem.

Nápad založiť firmu vznikol v lete 2004. Pri pive. Reálne obrysy dostal o pár mesiacov neskôr, keď sme si prenajali malú miestnosť v centre Brna, nakúpili staré servery a začali ponúkať cloudové služby.

Počiatočné nadšenie vystriedalo sklamanie. O cloudové služby nebol taký záujem, ako sme si predstavovali. Preorientovali sme sa na všeobecnú správu IT a vyvinuli aplikáciu pre advokátske kancelárie.

Je to tu! Firma T-Mobile si všimla našu prácu a ponúkla nám možnosť spolupracovať na správe a podpore BlackBerry, vtedajšej technologickej novinke. Začíname ponúkať riešenia na správu firemnej mobility (EMM, MDM).

Punkové časy sa skončili. Zamestnali sme najväčších machrov v odbore IT, nabrali prestížnych klientov a získali certifikáciu ISO 9001 a 27001. Rozrástli sme sa na 30-člennú firmu, dostali sa medzi svetovú špičku v odbore firemnej mobility a staráme sa o viac ako 100 000 mobilných zariadení našich klientov.

Úspech nám však do hlavy nestúpol a pomáhame aj tým, ktorí to najviac potrebujú. Spojili sme sa s nadáciou Človek v tiesni a pravidelne prispievame ľuďom, ktorí sa kvôli exekúcii dostali do životných ťažkostí.

Chcete nás aj vidieť? Toto sú naši zakladatelia:

Edward Plch

Edward Plch

Vyštudoval právnickú fakultu, vždy ho to však ťahalo skôr k IT. Vo firme má na starosti všetko, čo sa týka firemných mobilných riešení, ich systémovej integrácie a návrhov optimálnych riešení firemnej mobility. Vo voľnom čase cestuje a lezie po skalách alebo do jaskýň.

David Peřina

David Peřina

Po vyštudovaní ekonómie sa rýchlo preorientoval na vedenie programátorov a správu IT. Zastrešuje chod infraštruktúry datacentier firmy aj klientov, hostingové služby a vývoj. Má rád databázy každého druhu, od programovania až po ladenie výkonu serverov. Vo voľnom čase cestuje, tancuje a číta kvalitnú literatúru.

Martin Koláček

Martin Koláček

Vyštudoval elektrotechniku na VUT, no hneď prvú prácu získal vo finančnom manažmente, ktorému sa venuje aj v System4u. Má rád jachting a cestovanie, kde sa spája dobrodružstvo, sloboda a rešpekt k prírode. Rád študuje veci skryté pod povrchom racionálnej reality.

Nás už poznáte. Teraz by sme radi spoznali zase my vás