Sme jediný partner pre digitalizáciu pracoviska, ktorého budete potrebovať.

Presunieme fungovanie vášho podnikania na cloud. Taktiež nakúpime do vašej firmy mobilné zariadenia a zariadime ich správu aj zabezpečenie. Alebo sa kompletne postaráme o vaše IT. Navyše ponúkame prvotriedny zákaznícky servis a sme partnerom firiem, ako sú T-Mobile, Samsung alebo ŠKODA AUTO. Pridáte sa?
Svg ikona služby
1

Sme experti na správu mobilných zariadení

Ako jediní v ČR a na Slovensku nasadzujeme všetky popredné technológie pre správu mobilných zariadení vo firmách (telefónov, tabletov, notebookov, rugged devices ai) a sme členmi asociácie GEMA (Global Enterprise Mobility Alliance).

Svg ikona služby
2

IT je pre nás celým životom

Už v roku 2004 sme nakúpili prvé servery a ponúkali cloudové služby. Dnes firmám zaisťujeme kompletnú správu IT infraštruktúry alebo im ako Microsoft Gold Partner nasadzujeme cloudové aplikácie Microsoft 365.

Svg ikona služby
3

K dispozícii sme vám 24/7

Na podpore vždy hovoríte s technikom, ktorý technológiám dokonale rozumie. Je to podobné, ako by ste zavolali do Škodovky a porozprávali sa s konštruktérom svojho auta. Fikcia? U nás skutočnosť.

Svg ikona služby
4

Zaistíme celý životný cyklus mobilných zariadení

Od konzultácie a výber zariadenia, cez jeho nastavenie a správu až po recykláciu. Staráme sa fimám o celý životný cyklus mobilných zariadení.

Začínali sme v malom brlohu v centre Brna. Dnes patríme medzi špičku českých IT firiem.

Nápad založiť firmu vznikol v lete 2004. Pri pive. Reálne obrysy dostal o pár mesiacov neskôr, keď sme si prenajali malú miestnosť v centre Brna, nakúpili staré servery a začali ponúkať cloudové služby.

Počiatočné nadšenie vystriedalo sklamanie. O cloudové služby nebol taký záujem, ako sme si predstavovali. Preorientovali sme sa na všeobecnú správu IT a vyvinuli aplikáciu pre advokátske kancelárie.

Je to tu! Firma T-Mobile si všimla našu prácu a ponúkla nám možnosť spolupracovať na správe a podpore BlackBerry, vtedajšej technologickej novinke. Začíname ponúkať riešenia na správu firemnej mobility (EMM, MDM).

Punkové časy sa skončili. Zamestnali sme najväčších machrov v odbore IT, nabrali prestížnych klientov a získali certifikáciu ISO 9001 a 27001. Rozrástli sme sa na 30-člennú firmu, dostali sa medzi svetovú špičku v odbore firemnej mobility a staráme sa o viac ako 100 000 mobilných zariadení našich klientov.

Úspech nám však do hlavy nestúpol a pomáhame aj tým, ktorí to najviac potrebujú. Spojili sme sa s nadáciou Človek v tiesni a pravidelne prispievame ľuďom, ktorí sa kvôli exekúcii dostali do životných ťažkostí.

Chcete nás aj vidieť? Toto sú naši zakladatelia:

edward-plch

Edward Plch

Vyštudoval právnickú fakultu, ale vždy ho to ťahalo skôr k IT. Vo firme má na starosti všetko, čo sa týka firemných mobilných riešení, ich systémovej integrácie a návrhov optimálnych riešení firemnej mobility. Vo voľnom čase cestuje a lezie po skalách alebo do jaskýň.

david-perina

David Peřina

Po vyštudovaní ekonómie sa rýchlo preorientoval na vedenie programátorov a správu IT. Zastrešuje chod infraštruktúry datacentier firmy aj klientov, hostingové služby a vývoj. Má rád databázy všetkého druhu, od programovania až po ladenie výkonu serverov. Vo voľnom čase cestuje, tancuje a číta kvalitnú literatúru.

martin-kolacek

Martin Koláček

Vyštudoval elektrotechniku ​​na VUT, ale hneď prvú prácu získal vo finančnom manažmente, ktorému sa venuje aj v System4u. Má rád jachting a cestovanie, kde sa mieša dobrodružstvo, sloboda a rešpekt k prírode. Rád študuje veci skryté pod povrchom racionálnej reality.

×

Vyplňte náš formulár, ozveme sa vám do niekoľkých dní s návrhom nezáväznej konzultácie.