Obchodník pre zákazníky zo Slovenska

Zakladáme si na neformálnom pracovnom prostredí bez zbytočnej byrokracie a formalít. Všetkým našim zamestnancom dlhodobo načúvame a vychádzame v ústrety. Ste s nami na rovnakej vlne?
Ikona benefitu

5 týždňov dovolenky

Pružný pracovný čas

Home office

Káva a čaj zadarmo

Príspevok na jazykové vzdelávanie

Zvýhodnené stravovanie

Ikona koho hľadáme

Koho hľadáme?

Do nášho tímu hľadáme kolegu na pozíciu OBCHODNÍK pre zákazníkov zo Slovenska.

Čo vás čaká?

  • Predaj produktov z oblasti EMM, teda správy a zabezpečenia firemných mobilných zariadení.
  • Starostlivosť o zverené portfólio našich významných slovenských zákazníkov.
  • Zodpovednosť za plnenie nastavených cieľov.
  • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí.
  • Vedenie obchodných rokovaní vrátane vytvárania ponúk a uzatvárania zmlúv.
Ikona čo bude náplňou vašej práce

Čo od vás požadujeme?

  • Predchádzajúca prax na pozícii obchodného zástupcu v oblasti IT / TELCO
  • Zápal pre vec, drive, nadšenie a chuť do práce.
  • Samostatnosť.
  • Aktívne doťahovanie vecí do konca.
  • Predošlú prax na pozícii obchodného zástupcu.
  • Schopnosť komunikovať v angličtine.
  • SŠ/VŠ najlepšie ekonomického či technického smeru.
  • Vodičský preukaz sk. B, za zákazníkmi budete cestovať.
Ikona čo ponúkame

Čo ponúkame

  • Stabilnú prácu v úspešnej IT spoločnosti, kde je priestor na osobný aj profesijný rast.
  • Možnosť pracovať z homeoffice alebo odkiaľkoľvek je vám to príjemné.
  • Flexibilný pracovný čas.
  • Zdokonaľovanie vašej angličtiny formou jazykového kurzu.
  • Ak s nami zostanete, potom aj možnosť podieľať sa na úspechu firmy prostredníctvom zamestnaneckých akcií.
  • Bežnú výbavu obchodníka, auto, notebook, telefón.
  • Ostatné benefity radi preberieme pri osobnom stretnutí.

Jitka Šafářová

HR manager

Ďakujeme, že ste si prečítal náš inzerát a pokiaľ vás zaujal, spojte sa s nami. Môžete rovno poslať životopis na adresu jsafarova@system4u.com s predmetom Obchodník SK a nebo si na tejto adrese vyžiadajte viac informácií.

Mám záujem o pozíciuObchodník pre zákazníky zo Slovenska

Vyplňte náš formulár, ozveme sa vám do niekoľkých dní s návrhom nezáväznej konzultácie.