Zamestnanci, ktorí v teréne pracujú z mobilu či tabletu, sú pre vás oveľa efektívnejší.

Nielen obchodníci či manažéri, ale aj poľnohospodári, skladníci alebo vodiči. Dôležité veci vybavia obratom, aj keď práve nesedia v kancelárii. Môžu pracovať odkiaľkoľvek alebo na prácu využívať vlastný telefón. A vy všetky mobilné zariadenia nastavujete a sledujete z jediného systému na správu a zabezpečenie.

Správa a zabezpečenie mobilných zariadení

Pomôžeme vám vybrať aj spolufinancovať najvhodnejšie zariadenia, nasadíme vhodnú technológiu na ich hromadnú správu, postaráme sa o bezpečnosť vašich firemných údajov a budeme vám 24/7 k dispozícii, keby ste potrebovali.

Ako jediná firma v Česku a na Slovensku nasadzujeme všetky svetové technológie na správu mobilných zariadení – Samsung Knox, Microsoft EMS, MobileIron, VMware Worskpace ONE a mnoho ďalších. Preto ľahko vyberieme takú, ktorá presne sadne vašim potrebám.

Vývoj mobilných aplikácií

Aplikácia na hodnotenie kvality, reporting údajov alebo napríklad na zvýšenie lojality vašich zamestnancov. Poviete nám len to, aký má aplikácia plniť cieľ – my už za vás vymyslíme a vyvinieme riešenie.

Viac o vývoji aplikácií

Životný cyklus zariadení

Do všetkých mobilných telefónov za vás nainštalujeme aplikácie, nastavíme prístupové práva alebo upravíme plochu a úvodnú zvučku. Vy potom smartfóny len rozdáte zamestnancom a tí môžu hneď od prvej minúty naplno pracovať.

Viac o cykle zariadení

Ako postupujeme?

Analyticky. Musíme poznať vaše potreby. Musíme si byť istí správnosťou riešenia situácie. A až následne aplikujeme najvhodnejšie riešenie ušité na mieru vám.

1

Prvý kontakt

Telefonát, e-mail alebo vyplnenie kontaktného formulára.

2

Vstupná konzultácia

Venujeme sa vám od prvej chvíle, na nič nečakáte. Zisťujeme vaše potreby.

3

Verifikácia

Verifikujeme vaše potreby osobne či telefonicky. Konzultujeme.

4

Návrhy

Prichádzame s návrhom. Máme rozplánované všetky kroky, vy schvaľujete.

5

Finalizácia

Nákup, implementácia, odovzdanie, podpora. Našich technikov máte stále poruke.

Chcete, aby vaši zamestnanci efektívne pracovali aj v teréne?

Dajte nám vedieť