Zamestnanci, ktorí v teréne pracujú z mobilu či tabletu, sú pre vás oveľa efektívnejší.

Nielen obchodníci či manažéri, ale aj poľnohospodári, skladníci alebo vodiči. Dôležité veci vybavia obratom, aj keď práve nesedia v kancelárii. Môžu pracovať odkiaľkoľvek alebo na prácu využívať vlastný telefón. A vy všetky mobilné zariadenia nastavujete a sledujete z jediného systému na správu a zabezpečenie.

Správa a zabezpečenie mobilných zariadení

Pomôžeme vám vybrať aj spolufinancovať najvhodnejšie zariadenia, nasadíme vhodnú technológiu na ich hromadnú správu, postaráme sa o bezpečnosť vašich firemných údajov a budeme vám 24/7 k dispozícii, keby ste potrebovali.

Ako jediná firma v Česku a na Slovensku nasadzujeme všetky svetové technológie na správu mobilných zariadení – Samsung Knox, Microsoft EMS, MobileIron, VMware Worskpace ONE a mnoho ďalších. Preto ľahko vyberieme takú, ktorá presne sadne vašim potrebám.

Digitální pracovní prostředí

Postaráme se vám o celou firemní IT infrastrukturu. Virtualizace, cloudové služby, servery, počítače, mobily, internet, tiskárny. Cesta maximálního využití technologií, která vám zajistí spolehlivé pracovní procesy a maximální efektivitu vašich zaměstnanců.

Více o IT a cloudových službách

Životný cyklus zariadení

Do všetkých mobilných telefónov za vás nainštalujeme aplikácie, nastavíme prístupové práva alebo upravíme plochu a úvodnú zvučku. Vy potom smartfóny len rozdáte zamestnancom a tí môžu hneď od prvej minúty naplno pracovať.

Viac o cykle zariadení

Ako postupujeme?

Analyticky. Musíme poznať vaše potreby. Musíme si byť istí správnosťou riešenia situácie. A až následne aplikujeme najvhodnejšie riešenie ušité na mieru vám.

1

Prvý kontakt

Telefonát, e-mail alebo vyplnenie kontaktného formulára.

2

Vstupná konzultácia

Venujeme sa vám od prvej chvíle, na nič nečakáte. Zisťujeme vaše potreby.

3

Verifikácia

Verifikujeme vaše potreby osobne či telefonicky. Konzultujeme.

4

Návrhy

Prichádzame s návrhom. Máme rozplánované všetky kroky, vy schvaľujete.

5

Finalizácia

Nákup, implementácia, odovzdanie, podpora. Našich technikov máte stále poruke.

Chcete, aby vaši zamestnanci efektívne pracovali aj v teréne?

Dajte nám vedieť